Hama 00185881 zidni sat 30.00 mm x 30.00 mm x 2.00 mm
- Kataloški br:
- 3436970 - 62
- Oznaka:
- 185881
- EAN:
- 4047443520166
- Kataloški br:
- 3436970 - 62
- Oznaka:
- 185881
- EAN:
- 4047443520166
Hama 00185881 zidni sat 30.00 mm x 30.00 mm x 2.00 mm
83.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
83.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- - Kvarcni sat s analognim prikazom vremena
- - tihi mehanizam sata
- - FSC certifikat: Papir, karton i kartonska kutija korišteni u našoj ambalaži potječu iz održivog gospodarenja šumama – na taj način koristimo drvo kao sirovinu na način koji štedi resurse
- - Analogni zidni sat izrađen od visokokvalitetnog MDF materijala u antracit boji
- - Moderne kazaljke za sate i minute izrađene od drveta (MDF)
- - elegantan privlačan izgled: brojevi 3, 6, 9 i 12 ugravirani su na brojčaniku
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni sat |
| dim. | (Š x V x D) 30.00 x 30.00 x 2.00 mm |
| Težina | 375.00 g |
| Širina | 30.00 mm |
| Visina | 30.00 mm |
| Dubina | 2.00 mm |
| Boja | siva |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Izvedba | Kvarcni sat |
| 1 | |
| 30 cm | |
| da |
Opis
Opis
Tihi mehanizam sata
Tihi mehanizam sata
FSC
FSC certifikat: Papir, karton i kartonska kutija korišteni u našoj ambalaži potječu iz održivog gospodarenja šumama – na taj način koristimo drvo kao sirovinu na način koji štedi resurse.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Dizajn/motiv: Brojevi, Boja brojčanika: Siva, Boja kućišta: Siva, Verzija: Zidni sat, Posebna značajka: Niska razina buke, Način rada: Ručni, Zaslon: Analogni, Materijal kućišta: Vlaknaste ploče srednje gustoće (MDF), Širina: 30 cm, Promjer: 30 cm, Težina: 375 g, Visina: 30 cm, Dubina: 2 cm, Broj baterija: 1, Vrsta baterije: AA Mignon
Opseg isporuke
- - 1 zidni sat "Kreta"
- - 1 AA baterija
- - 1 upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





