Hama 00185882 zidni sat 25.00 mm x 25.00 mm x 4.00 mm
- Kataloški br:
- 3436971 - 62
- Oznaka:
- 185882
- EAN:
- 4047443520814
- Kataloški br:
- 3436971 - 62
- Oznaka:
- 185882
- EAN:
- 4047443520814
Hama 00185882 zidni sat 25.00 mm x 25.00 mm x 4.00 mm
35.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- - Kvarcni sat s analognim prikazom vremena
- - FSC certifikat: Papir, karton i kartonska kutija korišteni u našoj ambalaži potječu iz održivog gospodarenja šumama – na taj način koristimo drvo kao sirovinu na način koji štedi resurse
- - moderan dekorativni element za dom
- - bijeli brojčanik s arapskim brojevima
- - Kazaljke za sate, minute i sekunde
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni sat |
| dim. | (Š x V x D) 25.00 x 25.00 x 4.00 mm |
| Težina | 405.00 g |
| Širina | 25.00 mm |
| Visina | 25.00 mm |
| Dubina | 4.00 mm |
| Boja | crna bijela |
| Izvedba | Kvarcni sat |
| 1 | |
| 25 cm | |
| da |
Opis
Opis
FSC
FSC certifikat: Papir, karton i kartonska kutija korišteni u našoj ambalaži potječu iz održivog gospodarenja šumama – na taj način koristimo drvo kao sirovinu na način koji štedi resurse.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Dizajn/motiv: Brojevi, Boja brojčanika: Bijela, Boja kućišta: Crna, Prikaz sekundi: Sekundarna kazaljka, Materijal poklopca: Staklo, Dizajn: Zidni sat, Način rada: Ručni, Prikaz: Analogni, Materijal kućišta: Plastika, Širina: 25 cm, Promjer: 25 cm, Težina: 405 g, Visina: 25 cm, Dubina: 4 cm, Broj baterija: 1, Vrsta baterije: AA Mignon
Opseg isporuke
- - 1 zidni sat "Capri"
- - 1 AA baterija
- - 1 upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





