Hama 00220995 20 do 40 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3473924 - 62
- Oznaka:
- 220995
- EAN:
- 4047443508669
- Kataloški br:
- 3473924 - 62
- Oznaka:
- 220995
- EAN:
- 4047443508669
Hama 00220995 20 do 40 mm crna 1 kom.
55.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
55.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- crna
- Snop Ø (maks.): 40 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Snop Ø (maks.) | 40 mm |
| Boja | crna |
| Materijal | polietilentereftalat |
| dim. | (D x Š) 1.8 m x 8 cm |
| Snop Ø (min.) | 20 mm |
| Snop Ø, područje | 20 do 40 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 00220995 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 8 cm |
| Dužina | 1.8 m |
| Tip | 00220995 |
| Izvedba | kabelska čahura |
| 1 Stück(e) |
Opis
Opis
Sigurno upravljanje kabelima
Za omatanje i snopovanje više kabela u jednoj cijevi: za narudžbu kod kuće ili u uredu
FSC
FSC certifikat: Papir, karton i kartonska kutija korišteni u našoj ambalaži potječu iz održivog gospodarenja šumama – na taj način koristimo drvo kao sirovinu na način koji štedi resurse.
Bez plastike
Ambalaža s čistom savješću: Naša ambalaža je 100% bez plastike – na taj način smanjujemo plastični otpad i povećavamo mogućnost recikliranja
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Boja: crna
- Boja: Crna
- Dizajn: Crijevo od tkanine
- Materijal: Plastika (PET) (otporna na UV zračenje)
- Dužina: 180 cm
- Maks. promjer snopa: 40 mm
- Min. promjer snopa: 20 mm
Opseg isporuke
- - 1 platnena obloga za kabel
- - 2 čičak trake
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





