Hama CM-200 miš žičani optički crna 4 Tipke 1600 dpi
- Kataloški br:
- 3553541 - 62
- Oznaka:
- 173074
- EAN:
- 4047443537256
- Kataloški br:
- 3553541 - 62
- Oznaka:
- 173074
- EAN:
- 4047443537256
Hama CM-200 miš žičani optički crna 4 Tipke 1600 dpi
24.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Precizan i tih: Žični, optički miš s 4 tipke i kotačićem za pomicanje omogućuje udoban rad na računalu ili prijenosnom računalu.
- Odgovara svakoj ruci: precizno simetričan dizajn optičkog miša jednako je prikladan za dešnjake i ljevake.
- Tihi miš bez klikanja: tipke tihe poput šapata omogućuju nesmetan i opušten rad s žičanim mišem.
- Tako je krug zatvoren: Ovaj proizvod sastoji se od najmanje 20% recikliranih materijala – na taj način sudjelujemo u ekološki prihvatljivom ciklusu.
- Ambalaža s čistom savješću: Naša ambalaža je 100% bez plastike – na taj način smanjujemo plastični otpad i povećavamo mogućnost recikliranja.
- Klizaljke za miš obložene polimerom osiguravaju glatke pokrete miša i nesmetan rad.
- gumeni kotačić miša za bolje prianjanje
- PC miš s DPI prekidačem za prebacivanje između 1000, 1600 i 2000 DPI
- Brzo i uredno: Čičak vezice za kabele omogućuju jednostavno upravljanje kabelima za stolom bez nereda.
- Uključite USB kabel i počnite tipkati – jednostavno uključite i koristite bez instalacije upravljačkih programa.
- USB kabel duljine 1,8 m za veću slobodu kretanja
- Kućište i tipke računalnog miša izrađene su od 65% reciklirane ABS plastike.
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | žičani |
| Senzor | optički |
| Rezolucija senzora | 1600 dpi |
| Brojevi tipka | 4 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | obostrano |
| Boja | crna |
| Duljina kabela | 1.8 m |
| Širina | 58 mm |
| Visina | 35 mm |
| Dubina | 103 mm |
| Težina | 97 g |
| Napajanje | USB (kabel uklj. u isporuku) |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Pogon preko | kabel |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Prilagodljiva rezolucija pokreta | da |
| Broj režima rezolucije pokreta | 3 |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| Izdržljivost tastera (u milionima klikova) | 3 |
| Tihi klik | da |
| Gumeni rukohvati | da |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Boja: crna
- Boja: Crna
- Oblik: Za dešnjake i ljevake
- Priključak: USB tip-A utikač
- Priključak: Kabel
- Raspon DPI-ja: 1000/1600/2000
- Kompatibilni operativni sustavi: Windows 11/10
- Vijek trajanja prekidača: 3 milijuna klikova
- Maks. DPI: 2000
- Broj DPI tipki: 1
- Vrsta: Ured
- Verzija: Za dešnjake i ljevake/Standardna
- Materijal: Plastika/materijal nakon potrošnje
- Broj tipki miša: 4
- Kotačić miša (materijal): Gumirani
- Klizne podloge za miš: Politetrafluoroetilen (PTFE)
- Tipke miša: Tihe kao šapat
- Senzori: Optički
- Širina x Visina x Dubina: 5,8 x 3,5 x 10,3 cm
- Težina: 97 g
- Dužina kabela: 180 cm
Opseg isporuke
- USB miš "CM-200"
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
- Windows 11/10
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





