Hama EWM-600L miš bežično optički crna 8 Tipke 1800 dpi ergonomski
- Kataloški br:
- 3553563 - 62
- Oznaka:
- 173093
- EAN:
- 4047443537508
- Kataloški br:
- 3553563 - 62
- Oznaka:
- 173093
- EAN:
- 4047443537508
Hama EWM-600L miš bežično optički crna 8 Tipke 1800 dpi ergonomski
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Udoban, precizan i tih: Vertikalni, ergonomski miš s 8 tipki i kotačićem za pomicanje omogućuje ljevacima udoban i bezbolan rad na računalu ili prijenosnom računalu – a nije samo bežičan, već se i puni.
- Zbogom mišjoj ruci: Ergonomski miš podržava prirodni kut između ruke i zapešća na ergonomskoj radnoj stanici, čime se sprječava bol u ramenu, tendinitis i bol u zapešću.
- Spreman za korištenje bilo gdje u trenutku: miš za više uređaja ima 1 radiofrekvenciju i 2 Bluetooth kanala, što mu omogućuje istovremeno povezivanje s do 3 uređaja – prebacivanje između njih u trenu pritiskom na gumb.
- Snažan i punjiv: Integrirana litij-polimerska baterija u bežičnom mišu jamči maksimalnu fleksibilnost.
- Produktivniji s umjetnom inteligencijom: Gumb Assist aktivira AI asistenta za više programa.
- Tihi miš bez klikanja: tipke tihe poput šapata omogućuju nesmetan i opušten rad s bežičnim mišem.
- Praktične bočne tipke: tipke za preglednik bežičnog miša podržavaju funkciju naprijed/natrag za jednostavnu navigaciju, npr. za internetske preglednike, Outlook itd.
- Fiksna lokacija: USB prijemnik koji se može spremiti može se prevoziti u kućištu miša radi uštede prostora.
- Tako je krug zatvoren: Ovaj proizvod sastoji se od najmanje 20% recikliranih materijala – na taj način sudjelujemo u ekološki prihvatljivom ciklusu.
- Ambalaža s čistom savješću: Naša ambalaža je 100% bez plastike – na taj način smanjujemo plastični otpad i povećavamo mogućnost recikliranja.
- Pouzdana Bluetooth i 2,4 GHz radio tehnologija s dometom od 10 metara (ovisno o korištenju i uvjetima okoline)
- Klizaljke za miš obložene polimerom osiguravaju glatke pokrete miša i nesmetan rad.
- gumeni kotačić miša za bolje prianjanje
- PC miš s DPI prekidačem za prebacivanje između 800, 1200 i 1600 DPI
- Odvojeni prekidač za uključivanje/isključivanje za uredski miš; bežični prijemnik povezuje miš i prijenosno računalo itd. – jednostavno uključivanje i korištenje bez instalacije upravljačkih programa.
- Kućište i tipke računalnog miša izrađene su od 65% reciklirane ABS plastike.
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | bežično |
| Senzor | optički |
| Rezolucija senzora | 1800 dpi |
| Brojevi tipka | 8 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | za ljevake |
| Određene značajke ulaznih uređaja | ergonomski |
| Boja | crna |
| Širina | 86 mm |
| Visina | 71 mm |
| Dubina | 115 mm |
| Težina | 95 g |
| Napajanje | baterijski paket (uključeno) |
| Snaga punjenja (min.) | 1 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 1 W |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Maks. domet | 10 m |
| Tehnologija zvuka | 2.4 GHz |
| Broj podržanih baterija | 1 |
| Prilagodljiva rezolucija pokreta | da |
| Broj režima rezolucije pokreta | 3 |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| Mogućnost ponovnog punjenja | da |
| Izdržljivost tastera (u milionima klikova) | 5 |
| Vertikalni dizajn | da |
| Tihi klik | da |
| Podrška za više uređaja | da |
| Gumeni rukohvati | da |
| Ergonomski dizajn | da |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
| Uključen prijemnik | da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Boja: crna
- Boja: Crna
- Oblik: Za ljevake
- Priključak: USB tip-A utikač
- Veza: 2,4 GHz RF/Bluetooth
- Verzija Bluetootha: 5.2
- Raspon DPI-ja: 1200/1600/800
- Kompatibilni operativni sustavi: Android 4.3 ili noviji/Android 8.0 ili noviji/MacOS 11 ili noviji/Windows 11/10/iOS 14 ili noviji/iPadOS 14 ili noviji
- Vijek trajanja prekidača: 5 milijuna klikova
- Maks. DPI: 1600
- Domet: 10 m
- Posebne značajke: LED indikator napunjenosti baterije/Prekidač za uključivanje/isključivanje/Način rada za uštedu energije/Različite razine dpi-ja
- Broj DPI tipki: 1
- Dizajn: Ergonomski/Standardni miš
- Materijal: Plastika/materijal nakon potrošnje
- Broj tipki miša: 8 tipki, uključujući kotačić za pomicanje
- Kotačić miša (materijal): Gumirani
- Klizne podloge za miš: Politetrafluoroetilen (PTFE)
- Tipke miša: Tihe kao šapat
- Senzori: Optički
- Širina x Visina x Dubina: 8,6 x 7,1 x 11,5 cm
- Težina (uključujući bateriju): 95 g
- Duljina kabela (kabel za punjenje): 1,80 m
- Broj baterija: 1
- Vrsta baterije: Litij-ionska
- Način punjenja: USB-C priključak
- Maksimalna potrošnja energije napajanja: 1,0 W
- Minimalno potrebno napajanje: 1,0 W
- Napajanje uključeno: Ne
- USB PD: Ne
Opseg isporuke
- ergonomski miš za više uređaja "EWM-600"
- USB-A prijemnik
- USB kabel za punjenje (USB-A na USB-C)
- Upravitelj za kabele
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
- Windows 11/10: sve funkcije su upotrebljive; Funkcija gumba Assist: trenutna verzija sustava Windows 11 i instalirana aplikacija Microsoft Copilot
Može imati ograničenu funkcionalnost s operativnim sustavima MacOS 11 ili novijim, iOS 14 ili novijim, iPadOS 14 ili novijim, Android 8.0 ili novijim.
Za Bluetooth na prijenosnim ili stolnim računalima: postojeća Bluetooth funkcija ili prijemnik
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





