Hama miš bežični optički plava boja 3 Tipke 1200 dpi
- Kataloški br:
- 2738767 - 62
- Oznaka:
- 173021
- EAN:
- 4047443479709
- Kataloški br:
- 2738767 - 62
- Oznaka:
- 173021
- EAN:
- 4047443479709
Hama miš bežični optički plava boja 3 Tipke 1200 dpi
47.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
47.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | bežični |
| Sučelje | USB a |
| Senzor | optički |
| Rezolucija senzora | 1200 dpi |
| Brojevi tipka | 3 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | za ljevake za dešnjake |
| Boja | plava boja |
| Širina | 58 mm |
| Visina | 37 mm |
| Dubina | 103 mm |
| Težina | 70 g |
| Napajanje | 2 x mikro baterija AAA (uklj. u isporuku) |
| Podržani operativni sustavi | macOS Windows |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





