Hama WM-150 miš bežično optički crna 3 Tipke 1600 dpi tihe tipke
- Kataloški br:
- 3553540 - 62
- Oznaka:
- 173076
- EAN:
- 4047443537270
- Kataloški br:
- 3553540 - 62
- Oznaka:
- 173076
- EAN:
- 4047443537270
Hama WM-150 miš bežično optički crna 3 Tipke 1600 dpi tihe tipke
29.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Precizan, tih i bežični: Optički miš s 4 tipke i kotačićem za pomicanje u kompaktnom mini formatu omogućuje bežično upravljanje stolnim i prijenosnim računalima.
- Idealno za pokrete: Mini miš vam omogućuje fleksibilnost – bilo da radite od kuće, u uredu ili u kafiću, mali bežični miš naći će svoje mjesto na svakom stolu i u svakoj torbi.
- Odgovara svakoj ruci: precizno simetričan dizajn optičkog miša jednako je prikladan za dešnjake i ljevake.
- Tihi miš bez klikanja: tipke tihe poput šapata omogućuju nesmetan i opušten rad s bežičnim mišem.
- Fiksna lokacija: USB prijemnik koji se može spremiti može se prevoziti u kućištu miša radi uštede prostora.
- Tako je krug zatvoren: Ovaj proizvod sastoji se od najmanje 20% recikliranih materijala – na taj način sudjelujemo u ekološki prihvatljivom ciklusu.
- Ambalaža s čistom savješću: Naša ambalaža je 100% bez plastike – na taj način smanjujemo plastični otpad i povećavamo mogućnost recikliranja.
- Pouzdana radio tehnologija od 2,4 GHz s dometom od 10 metara (ovisno o korištenju i uvjetima okoline)
- gumeni kotačić miša za bolje prianjanje
- odvojeni prekidač za uključivanje/isključivanje
- Stanje pripravnosti nakon 5 minuta neaktivnosti bežičnog miša
- Bežični prijemnik spaja miš, prijenosno računalo itd. – jednostavno "plug-and-play" bez instalacije upravljačkih programa.
- Kućište i tipke računalnog miša izrađene su od 65% reciklirane ABS plastike.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | bežično |
| Senzor | optički |
| Rezolucija senzora | 1600 dpi |
| Brojevi tipka | 3 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | obostrano |
| Određene značajke ulaznih uređaja | tihe tipke |
| Boja | crna |
| Širina | 50 mm |
| Visina | 33 mm |
| Dubina | 85 mm |
| Težina | 55 g |
| Napajanje | 1 x mikro baterija (uklj. u isporuku) |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Maks. domet | 10 m |
| Tehnologija zvuka | 2.4 GHz |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| 1 | |
| 1 Stück(e) | |
| 3 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Boja: crna
- Boja: Crna
- Oblik: Za dešnjake i ljevake
- Priključak: USB tip-A utikač
- Veza: 2,4 GHz RF
- Raspon DPI-ja: 1600
- Kompatibilni operativni sustavi: MAC OS 10.10 ili noviji/Windows 11/10
- Vijek trajanja prekidača: 3 milijuna klikova
- Maks. DPI: 1600
- Domet: 10 m
- Posebne značajke: Prekidač za uključivanje/isključivanje
- Broj DPI tipki: 0
- Dizajn: Kompaktni miš
- Materijal: Plastika/materijal nakon potrošnje
- Broj tipki miša: 3 tipke, uključujući kotačić za pomicanje
- Kotačić miša (materijal): Gumirani
- Klizne podloge za miš: Politetrafluoroetilen (PTFE)
- Tipke miša: Tihe kao šapat
- Senzori: Optički
- Širina x Visina x Dubina: 5 x 3,3 x 8,5 cm
- Težina (uključujući baterije): 55 g
- Broj baterija: 1
- Vrsta baterije: AAA mikro
- Maksimalno potrebno napajanje: Nije relevantno
- Minimalno potrebno napajanje: Nije relevantno
- Napajanje uključeno: Ne
- USB PD: Ne
Opseg isporuke
- Mini bežični miš "WM-150"
- USB-A prijemnik
- AAA mikro baterija
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
- Windows 11/10
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





