Hama WM-800 miš bežično optički antracitna boja 8 Tipke 3200 dpi
- Kataloški br:
- 3553566 - 62
- Oznaka:
- 173096
- EAN:
- 4047443537539
- Kataloški br:
- 3553566 - 62
- Oznaka:
- 173096
- EAN:
- 4047443537539
Hama WM-800 miš bežično optički antracitna boja 8 Tipke 3200 dpi
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Istovremeno povezivanje više uređaja bez kabela, napajanje iz baterije: Optički miš s 8 tipki i kotačićem za pomicanje omogućuje bežično upravljanje računalima, tabletima i prijenosnim računalima putem Bluetootha ili radiofrekvencije u kombinaciji s mini-USB prijemnikom – posebno udobno zahvaljujući ergonomskom dizajnu.
- Spreman za korištenje bilo gdje u trenutku: miš za više uređaja ima 1 radiofrekvenciju i 2 Bluetooth kanala, što mu omogućuje istovremeno povezivanje s do 3 uređaja – prebacivanje između njih u trenu pritiskom na gumb.
- Bolje spriječiti nego liječiti: Bežični miš šifrira sve klikove pomoću standarda šifriranja AES-128.
- Snažan i punjiv: Integrirana litij-polimerska baterija u bežičnom mišu jamči maksimalnu fleksibilnost.
- Blue Wave senzor omogućuje korištenje na gotovo svim površinama.
- Produktivniji s umjetnom inteligencijom: Gumb Assist aktivira AI asistenta za više programa.
- Bežični miš, sa svojim ergonomskim oblikom, savršeno pristaje desnoj ruci za udobne radne uvjete.
- Tihi miš bez klikanja: tipke tihe poput šapata omogućuju nesmetan i opušten rad s bežičnim mišem.
- Praktične bočne tipke: tipke za preglednik bežičnog miša podržavaju funkciju naprijed/natrag za jednostavnu navigaciju, npr. za internetske preglednike, Outlook itd.
- Fiksna lokacija: USB prijemnik koji se može spremiti može se prevoziti u kućištu miša radi uštede prostora.
- Tako je krug zatvoren: Ovaj proizvod sastoji se od najmanje 20% recikliranih materijala – na taj način sudjelujemo u ekološki prihvatljivom ciklusu.
- Ambalaža s čistom savješću: Naša ambalaža je 100% bez plastike – na taj način smanjujemo plastični otpad i povećavamo mogućnost recikliranja.
- Pouzdana Bluetooth i 2,4 GHz radio tehnologija s dometom od 10 metara (ovisno o korištenju i uvjetima okoline)
- Klizaljke za miš obložene polimerom osiguravaju glatke pokrete miša i nesmetan rad.
- Robusni kotačić za pomicanje u 4 smjera izrađen od visokokvalitetnog aluminija
- PC miš s DPI prekidačem za prebacivanje između 800, 1200, 1600, 2400 i 3200 DPI
- zaseban prekidač za uključivanje/isključivanje uredskog miša
- Stanje pripravnosti nakon 5 minuta neaktivnosti bežičnog miša
- Bežični prijemnik spaja miš, prijenosno računalo itd. – jednostavno "plug-and-play" bez instalacije upravljačkih programa.
- Kućište i tipke računalnog miša izrađene su od 65% reciklirane ABS plastike.
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | bežično |
| Senzor | optički |
| Rezolucija senzora | 3200 dpi |
| Brojevi tipka | 8 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | za dešnjake |
| Boja | antracitna boja |
| Širina | 68 mm |
| Visina | 37 mm |
| Dubina | 107 mm |
| Težina | 76 g |
| Napajanje | baterijski paket (uključeno) |
| Snaga punjenja (min.) | 1 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 1 W |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Maks. domet | 10 m |
| Tehnologija zvuka | 2.4 GHz |
| Broj podržanih baterija | 1 |
| Prilagodljiva rezolucija pokreta | da |
| Broj režima rezolucije pokreta | 5 |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| Mogućnost ponovnog punjenja | da |
| Izdržljivost tastera (u milionima klikova) | 10 |
| Tihi klik | da |
| Podrška za više uređaja | da |
| Ergonomski dizajn | da |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
| Uključen prijemnik | da |
| Radi na svakoj površini | da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Boja: Siva
- Boja: Antracit
- Oblik: Za dešnjake
- Priključak: USB tip-A utikač
- Veza: 2,4 GHz RF/Bluetooth
- Verzija Bluetootha: 5.2
- Raspon DPI-ja: 1200/1600/2400/3200/800
- Kompatibilni operativni sustavi: Android 8.0 ili noviji/MacOS 11 ili noviji/Windows 11/10/iOS 14 ili noviji/iPadOS 14 ili noviji
- Vijek trajanja prekidača: 10 milijuna klikova
- Maks. DPI: 3200
- Domet: 10 m
- Posebne značajke: Gumbi preglednika/Prekidač za uključivanje/isključivanje
- Broj DPI tipki: 1
- Verzija: Standardni miš
- Materijal: Aluminij/Plastika/Materijal nakon potrošnje
- Broj tipki miša: 8 tipki, uključujući kotačić za pomicanje
- Kotačić miša (materijal): Metal
- Klizne podloge za miš: Politetrafluoroetilen (PTFE)
- Tipke miša: Tihe kao šapat
- Senzori: Optički (BlueWave)
- Širina x Visina x Dubina: 6,8 x 3,7 x 10,7 cm
- Težina (uključujući bateriju): 76 g
- Duljina kabela (kabel za punjenje): 1,80 m
- Broj baterija: 1
- Vrsta baterije: Litij-ionska
- Način punjenja: USB-C priključak
- Maksimalna potrošnja energije napajanja: 1,0 W
- Minimalno potrebno napajanje: 1,0 W
- Napajanje uključeno: Ne
- USB PD: Ne
Opseg isporuke
- Miš za više uređaja "WM-800"
- USB-A prijemnik
- USB kabel za punjenje (USB-A na USB-C)
- Upravitelj za kabele
- Uputstva za korištenje
Komentar
Kako biste mogli u potpunosti koristiti sve funkcije miša, trebali biste instalirati pridruženi upravljački program. Vezu za to možete pronaći u uputama za uporabu.
Sistemski zahtjevi
- Windows 11/10: sve funkcije su upotrebljive; Funkcija gumba Assist: trenutna verzija sustava Windows 11 i instalirana aplikacija Microsoft Copilot
Može imati ograničenu funkcionalnost s operativnim sustavima MacOS 11 ili novijim, iOS 14 ili novijim, iPadOS 14 ili novijim, Android 8.0 ili novijim.
Za Bluetooth na prijenosnim ili stolnim računalima: postojeća Bluetooth funkcija ili prijemnik
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





