Hammond Electronics 1554FL2GY kućište 119 x 89 x 45 polikarbonat svijetlosiva 1 kom.
- Kataloški br:
- 3462478 - 62
- Oznaka:
- 1554FL2GY
- EAN:
- 623980425597
- Kataloški br:
- 3462478 - 62
- Oznaka:
- 1554FL2GY
- EAN:
- 623980425597
Hammond Electronics 1554FL2GY kućište 119 x 89 x 45 polikarbonat svijetlosiva 1 kom.
60.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
60.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Idealno za montažu tiskanih ploča ili komponenti na DIN šinu.
- Boja kućišta je svijetlo siva (RAL 7035).
- Poklopac s brtvom i dvodijelnom konstrukcijom s utorima i perima štiti od ulja, prašine i vode.
- Zamjenjiva brtva izrađena je od jednog komada i izrađena je od toplinski otpornog, UL-certificiranog silikona. Isporučuje se labavo u kućištu (nije prethodno sastavljen).
- Poklopac je pričvršćen priloženim vijcima M4 od nehrđajućeg čelika, koji su uvrnuti u čahure otporne na koroziju, što omogućuje ponovljeno sastavljanje i rastavljanje. Svi spojni elementi su dizajnirani da budu trajno otporni na koroziju, čak i u teškim uvjetima okoline.
- Vijci poklopca su samoblokirajući. Rupe na poklopcu su navojne kada se vijci poklopca prvi put postavljaju.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Određene značajke | vodootporno |
| Materijal | polikarbonat |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Boja | svijetlosiva |
| Dužina | 119 mm |
| Širina | 89 mm |
| Visina | 45 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 119 x 89 x 45 mm |
| Težina | 0.16 kg |
| Tip | 1554FL2GY |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





