Hazet LED džepna svjetiljka s UV svjetlom pogon na punjivu bateriju , putem USB-a 800 lm 3 h 165 g
- Kataloški br:
- 3557833 - 62
- Oznaka:
- 1979-75
- EAN:
- 4000896272891
- Kataloški br:
- 3557833 - 62
- Oznaka:
- 1979-75
- EAN:
- 4000896272891
Hazet LED džepna svjetiljka s UV svjetlom pogon na punjivu bateriju , putem USB-a 800 lm 3 h 165 g
180.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 500 lm - 999.9 lm |
| Vrsta proizvoda | džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 3 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju putem USB-a |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 150 m |
| Težina | 165 g |
| dim. | (Ø x D) 30.5 mm x 146 mm |
| Broj žarulja | 2 |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Radni napon | 3.7 V |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Svjetlosni tok (visok) | 800 lm |
| Dužina | 146 mm |
| Promjer | 30.5 mm |
| Vrsta zaštite | IP44 IK08 |
| Određene značajke | s UV svjetlom |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





