Heicko ERN1060-20 cjevasti motor 60 mm 45 kg 145 W 20 Nm
- Kataloški br:
- 3044098 - 62
- Oznaka:
- ERN1060-20
- EAN:
- 4250401792783
- Kataloški br:
- 3044098 - 62
- Oznaka:
- ERN1060-20
- EAN:
- 4250401792783
Heicko ERN1060-20 cjevasti motor 60 mm 45 kg 145 W 20 Nm
285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | cjevasti motor |
| Promjer osovine rolete | 60 mm |
| Snaga motora | 145 W |
| dim. | (Ø x D) 45 mm x 542 mm |
| Dužina | 542 mm |
| Natezna sila (maks.) | 45 kg |
| Maks. potrošnja struje | 0.64 A |
| Ograničenje | mehaničko |
| Radni napon | 230 V |
| Promjer | 45 mm |
| Bazna stanica | nije obavezno |
| Okretni moment | 20 Nm |
| Duljina dovoda | 2 m |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





