HELU HELUTHERM® 145 Multi vod za visoke temperature 8 G 0.25 mm² crna 53383-500 500 m
- Kataloški br:
- 3042264 - 62
- Oznaka:
- 53383-500
- Kataloški br:
- 3042264 - 62
- Oznaka:
- 53383-500
HELU HELUTHERM® 145 Multi vod za visoke temperature 8 G 0.25 mm² crna 53383-500 500 m
8,360.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,360.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 8 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | HELUTHERM® 145 Multi |
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 8 G 0.25 mm² |
| Boja | crna |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.25 mm² |
| Bez halogena | da |
| Izolacijski material | poliolefinski kopolimer |
| Određene značajke kabela | otporan na vrućinu fleksibilan bez halogena otpornost na zarezivanje UV otporan postojan na ozon |
| Proizvođač-br. dijela | 53383-500 |
| Tip | 53383-500 |
| Nazivni napon | 300 V |
| Vanjski Ø | 7.30 mm |
| Nazivni napon U0 | 500 V |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +145 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -55 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +120 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -35 °C |
| Broj žica | 8 G |
| Zapakirano | da |
| Sastav vodiča | Pokositrena bakrena žica, prema DIN VDE 0295 cl.5, fino užetan, BS 6360 cl.5, IEC 60228 cl.5 |
| Ispitni napon | 3000 V |
| RoHS-konforno | Da |
| Žičani identifikacijski kod | DIN VDE 0293-308 |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | vod za visoke temperature |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





