Hensel 20001511 20001511 razvodni ormar Content kom.
- Kataloški br:
- 3162262 - 62
- Oznaka:
- 20001511
- EAN:
- 4012591135005
- Kataloški br:
- 3162262 - 62
- Oznaka:
- 20001511
- EAN:
- 4012591135005
Hensel 20001511 20001511 razvodni ormar Content kom.
1,715.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,715.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razvodni ormar |
| Širina | 386.00 mm |
| Visina | 507.00 mm |
| dim. | (Š x V x D) 386.00 x 507.00 x 232.00 mm |
| Dubina | 232.00 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Materijal | plastika |
Opis
Opis
Kućište za izradu energetskih sklopnih kombinacija do 630 A ili kao pojedinačno kućište. Izrađen od visokokvalitetnog polikarbonata sa zaštitnom izolacijom. Zidni prolazi s velikim otvorima za međusobno električno spajanje kućišta. Ulaz kabela na sve zidove kućišta putem metričkih izbočina ili montažnih prirubnica. Kućište za zidnu montažu također putem vanjskih nosača ili s montažnim šinama. Razdjelnik spreman za spajanje s 2 postolja osigurača NH 00, 3-polni.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





