Hensel 62000047 razvodna kutija (D x Š x V) 104 x 104 x 70 mm siva IP66/IP67 5 St.
- Kataloški br:
- 2601808 - 62
- Oznaka:
- 62000047
- EAN:
- 4012591121756
- Kataloški br:
- 2601808 - 62
- Oznaka:
- 62000047
- EAN:
- 4012591121756
Hensel 62000047 razvodna kutija (D x Š x V) 104 x 104 x 70 mm siva IP66/IP67 5 St.
370.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razvodna kutija |
| Boja | siva |
| Vrsta zaštite | IP66/IP67 |
| dim. | (D x Š x V) 104 x 104 x 70 mm |
| Izvedba | kvadratna |
| Posebne značajke | bez halogena plombirna otporna na vjetar |
| Sadržaj | 5 St. |
| Materijal | plastika |
| Širina | 104 mm |
| Visina | 70 mm |
| Dužina | 104 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





