Hensel 62000335 razvodna kutija (D x Š) 93.00 mm x 93.00 mm kom.
- Kataloški br:
- 3162997 - 62
- Oznaka:
- 62000335
- EAN:
- 4012591135241
- Kataloški br:
- 3162997 - 62
- Oznaka:
- 62000335
- EAN:
- 4012591135241
Hensel 62000335 razvodna kutija (D x Š) 93.00 mm x 93.00 mm kom.
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razvodna kutija |
| Sadržaj | 1 St. |
| Boja | crna |
| dim. | (D x Š) 93.00 mm x 93.00 mm |
| Dužina | 93.00 mm |
| Širina | 93.00 mm |
| Dubina | 62.00 mm |
| Vrsta zaštite | IP66 |
| Material (detalji) | Plastika |
Opis
Opis
Ex kabelska razvodna kutija izrađena od visokokvalitetne termoplastike za nezaštićenu ugradnju na otvorenom ili nadgradnu primjenu u zgradama u Ex zonama 2 i 22. Otporan na vremenske utjecaje kao što je UV zračenje od sunčeve svjetlosti, zaštićen od kišnice, otporan na temperaturu i udarce. Pričvršćivanje poklopca pomoću brzootpuštajućih zatvarača. S vanjskim trakama za pričvršćivanje. S inovativnom tehnologijom terminala do 2,5 mm², 5-polni. Ulaz kabela kroz rupe na označenim mjestima na stijenkama kućišta. Ex dodatne kabelske uvodnice u priboru.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





