HiKOKI C10RJWAZ stolna kružna pila 255 mm 30 mm 1500 W
- Kataloški br:
- 3452127 - 62
- Oznaka:
- C10RJWAZ
- EAN:
- 4966376334483
- Kataloški br:
- 3452127 - 62
- Oznaka:
- C10RJWAZ
- EAN:
- 4966376334483
HiKOKI C10RJWAZ stolna kružna pila 255 mm 30 mm 1500 W
1,865.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,865.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolna kružna pila |
| Promjer lista pile | 255 mm |
| Bušotina - Ø | 30 mm |
| Snaga | 1500 W |
| Dubina reza maks. (45°) | 57 mm |
| Dubina reza maks. (90°) | 79 mm |
| Dužina | 920 mm |
| Širina | 770 mm |
| Visina | 600 mm |
| dim. | (D x Š x V) 920 x 770 x 600 mm |
| Težina | 44 kg |
| Broj okretaja u praznom hodu | 4500 U/min |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Ugrađena kočnica brzo zaustavlja list pile i jamči visoku zaštitu korisnika
- Iznimno dugi produžetak stola od 880 mm s desne i 445 mm s lijeve strane jamči veliku radnu površinu za veće obradke.
- Velike kontrole za kut nagiba i dubinu rezanja za jednostavno podešavanje
- Opremljen funkcijom mekog pokretanja za optimalnu zaštitu korisnika i dulji vijek trajanja
- Priloženi adapter za usisavanje prašine omogućuje korištenje s usisavačem za mokro i suho čišćenje za čiste rezultate bez prašine
- S bazom na kotačićima za veću stabilnost i lakši transport
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Sastavljanje stalka
- Zaštitni poklopac za list pile
- Sklop paralelnog graničnika
- Sklop nosača utičnice
- Sklop kutnog mjerača
- Sklop zaštitne papučice za povratni udar
- Oštrica 40T, klizna drška
- Ključ za oštricu pile x 2
- Šesterokutni ključ 2,5 mm x1 Šesterokutni ključ 4 mm x1 Šesterokutni ključ 5 mm x1
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)





