HiKOKI DH18DPA SDS-Plus-akumulatorski čekić za rušenje, akumulatorski čekić za dlijeto
- Kataloški br:
- 3524168 - 62
- Oznaka:
- DH18DPAW2Z
- EAN:
- 4966376332823
- Kataloški br:
- 3524168 - 62
- Oznaka:
- DH18DPAW2Z
- EAN:
- 4966376332823
HiKOKI DH18DPA SDS-Plus-akumulatorski čekić za rušenje, akumulatorski čekić za dlijeto
1,135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Udarna energija maks. 1.3 J
- Maks. Ø rupe
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski čekić za rušenje |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Radni napon | 18 V/DC |
| Područje brojeva vrtljaja | Brzina praznog hoda: 0-1080 o/min |
| Broj udaraca maks. | 5500 /min |
| Udarna energija maks. | 1.3 J |
| Držač alata | SDS-Plus |
| Težina | 2.18 kg |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Dužina | 249 mm |
| Širina | 79 mm |
| Visina | 202 mm |
| dim. | (D x Š x V) 249 x 79 x 202 mm |
Opis
Opis
Kompaktna 18V akumulatorska udarna bušilica:
SDS-Plus stezna glava, energija udara 1,3 J – idealna za precizno bušenje i udarno bušenje u betonu, drvu i čeliku do Ø 18 mm
Visoka udobnost rada:
Antivibracijski rukohvat, ergonomska mekana ručka i integrirana LED rasvjeta osiguravaju siguran, kontroliran i udoban rad.
Dva načina rada i automatsko zaustavljanje:
Prebacivanje između bušenja i bušenja s čekićem – s pohranjivanjem vremena bušenja za konzistentne dubine kod serijskog bušenja.
Sigurno i izdržljivo:
Motor bez četkica za visoku učinkovitost, RFC zaštita u slučaju blokade, proklizavajuća spojka i promjenjiva kontrola brzine za maksimalnu kontrolu
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Dodatna ručka
- dubinomjer
- Bez baterije i punjača
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)
- Dodatni (1)





