HiKOKI N1812DA N1812DAW4Z klamerica za čavle na bateriju bez baterije, bez punjača
- Kataloški br:
- 3524272 - 62
- Oznaka:
- N1812DAW4Z
- EAN:
- 4966376415533
- Kataloški br:
- 3524272 - 62
- Oznaka:
- N1812DAW4Z
- EAN:
- 4966376415533
HiKOKI N1812DA N1812DAW4Z klamerica za čavle na bateriju bez baterije, bez punjača
995.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
995.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | klamerica za čavle na bateriju |
| Određene značajke | bez baterije bez punjača |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Radni napon | 18 V/DC |
| dim. | (D x Š) 235 mm x 85 mm |
| Dužina | 235 mm |
| Širina | 85 mm |
| Težina | 1.48 kg |
| Baterijski napon | 18 V |
Opis
Opis
Svestrano primjenjivi
Idealno za pričvršćivanje tkanina, kože, folija, plastike i kartona. Metalno prednje kućište pruža dodatnu izdržljivost i dugotrajnost.
Najveća brzina:
S brzinom klamanja do 5 spajalica u sekundi, uređaj omogućuje najbrži napredak u radu i povećava produktivnost.
Kompaktan i lagan:
Tanki dizajn omogućuje postavljanje spajalica do 4 mm u kut. Teži samo 1,1 kg i ima mekanu ručku za neklizajuće rukovanje.
Sigurno i pouzdano:
Funkcija sprječavanja suhog pečenja sprječava rad klamerice bez pričvršćivača. Visoka otpornost na prašinu štiti motor i produžuje njegov vijek trajanja.
Dugo trajanje:
Jedno punjenje baterije (18 V / 5,0 Ah) omogućuje postavljanje do 15 000 spajalica, što omogućuje dulje radno vrijeme bez čestog punjenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Kuka
- Zaštitne naočale
- Baterija i kabel za punjenje nisu uključeni
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)
- Dodatni (1)





