HiKOKI NH18DSL NH18DSLW4Z čekić-klamerica bez baterije, bez punjača
- Kataloški br:
- 3524165 - 62
- Oznaka:
- NH18DSLW4Z
- EAN:
- 4966376264391
- Kataloški br:
- 3524165 - 62
- Oznaka:
- NH18DSLW4Z
- EAN:
- 4966376264391
HiKOKI NH18DSL NH18DSLW4Z čekić-klamerica bez baterije, bez punjača
715.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
715.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | čekić-klamerica |
| Određene značajke | bez baterije bez punjača |
| Napon | 18 V/DC |
| Duljina čavla (maks.) | 90 mm |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| dim. | (D x Š) 246 mm x 74 mm |
| Dužina | 246 mm |
| Širina | 74 mm |
Opis
Opis
Kompaktni bežični alat za precizno izrezivanje čavala:
S kutnom dimenzijom od samo 17 mm, idealan je za teško dostupna mjesta u unutarnjoj gradnji, suhozidu ili izradi namještaja – maksimalna fleksibilnost pri radu.
Snažan i bežični s napajanjem od 18 V:
Snažan rad na baterije omogućuje neograničenu slobodu kretanja na gradilištu, u radionici ili tijekom mobilnih operacija.
Svestrana upotreba za čavle od 25–90 mm:
Savršeno prikladan za drvene spojeve, pričvršćivanja u unutarnjoj gradnji ili popravcima – pravi svestrani alat za profesionalce.
S LED svjetlom i ergonomskom ručkom mekanom na dodir:
Za optimalnu vidljivost u uvjetima slabog osvjetljenja i udoban, siguran rad čak i tijekom duljeg korištenja:
Lagan i učinkovit, teži samo 1,3 kg:
Automatski čekić savršeno leži u ruci, smanjuje umor i povećava produktivnost u zahtjevnim projektima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Zaštitne naočale
- Bez baterije i punjača
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)
- Dodatni (1)





