HiKOKI UP18DAW4Z kompresor UP18DA 11 bar bez akumulatora
- Kataloški br:
- 3524275 - 62
- Oznaka:
- UP18DAW4Z
- EAN:
- 4966376414918
- Kataloški br:
- 3524275 - 62
- Oznaka:
- UP18DAW4Z
- EAN:
- 4966376414918
HiKOKI UP18DAW4Z kompresor UP18DA 11 bar bez akumulatora
580.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
580.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Način visokog tlaka za napuhavanje guma automobila i bicikla.
- Za napuhavanje madraca, lopti, pribora za bazen i još mnogo toga.
- Mogućnost postavljanja ciljanog tlaka za precizno napuhavanje ili ispuhivanje.
- Automatsko isključivanje kada se postigne ciljani tlak.
- Veliki zaslon s pozadinskim osvjetljenjem i velike kontrolne tipke.
- Radi s HiKOKI 18V i MV baterijama te uključenim 12V auto adapterom.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 328 x 259 x 185 mm |
| Vrsta proizvoda | kompresor |
| Radni tlak (maks | 11 bar |
| Radni napon | 18 V/DC12 V/DC |
| Težina | 8.48 kg |
| Posebne značajke | bez akumulatora |
| Širina | 259 mm |
| Visina | 185 mm |
| Dužina | 328 mm |
| Broj uključenih baterija | 0 |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- DC kabel
- Visokotlačna mlaznica
- konusni
- kemijska igla
- Adapter
- Presta ventil
- Adapter za zaključavanje Dunlop ventila
- Adapter
- Shraderov ventil
- Visokotlačno crijevo
- (bez baterije i punjača)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)
- Dodatni (1)





