HiKOKI UP18DAW4Z kompresor UP18DA 11 bar bez akumulatora
Kataloški br:
Oznaka:
UP18DAW4Z
Oznaka:
UP18DAW4Z
EAN:
Rasprodano
Main product image
1/13
Izdvojeno & Detalji
  • Način visokog tlaka za napuhavanje guma automobila i bicikla.
  • Za napuhavanje madraca, lopti, pribora za bazen i još mnogo toga.
  • Mogućnost postavljanja ciljanog tlaka za precizno napuhavanje ili ispuhivanje.
  • Automatsko isključivanje kada se postigne ciljani tlak.
  • Veliki zaslon s pozadinskim osvjetljenjem i velike kontrolne tipke.
  • Radi s HiKOKI 18V i MV baterijama te uključenim 12V auto adapterom.
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
dim.(D x Š x V) 328 x 259 x 185 mm
Vrsta proizvodakompresor
Radni tlak (maks11 bar
Radni napon18 V/DC12 V/DC
Težina8.48 kg
Posebne značajkebez akumulatora
Širina259 mm
Visina185 mm
Dužina328 mm