HiKOKI WHP18DA WHP18DAW2Z akumulatorski zračni pištolj 33 Nm 18 V/DC Broj uključenih baterija 0 bez baterije, bez punjač
- Kataloški br:
- 3524276 - 62
- Oznaka:
- WHP18DAW2Z
- EAN:
- 4966376414628
- Kataloški br:
- 3524276 - 62
- Oznaka:
- WHP18DAW2Z
- EAN:
- 4966376414628
HiKOKI WHP18DA WHP18DAW2Z akumulatorski zračni pištolj 33 Nm 18 V/DC Broj uključenih baterija 0 bez baterije, bez punjač
1,345.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,345.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V/DC/-AkumulatorOkretni moment (maks.) (detalji) 33 Nm;Faze okretnog momenta 4
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski zračni pištolj |
| Napon | 18 V/DC |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Broj okretaja praznog hoda (detalji) | 0-2800/0-1000/0-1700/0-2800 /min |
| Maks. okretni moment | 33 Nm |
| Faze okretnog momenta | 4 |
| Držač alata | 1/4" (6.3 mm) unutarnji šesterokutni |
| Određene značajke | bez baterije bez punjača |
| Težina | 1.22 kg |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Visina | 243 mm |
| Dužina | 128 mm |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Baterija i punjač nisu uključeni
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)





