HiKOKI WR36DA WR36DAW2Z akumulatorski zračni pištolj 1100 Nm 36 V/DC Broj uključenih baterija 0 bez baterije, bez punjač
- Kataloški br:
- 3524178 - 62
- Oznaka:
- WR36DAW2Z
- EAN:
- 4966376323609
- Kataloški br:
- 3524178 - 62
- Oznaka:
- WR36DAW2Z
- EAN:
- 4966376323609
HiKOKI WR36DA WR36DAW2Z akumulatorski zračni pištolj 1100 Nm 36 V/DC Broj uključenih baterija 0 bez baterije, bez punjač
1,405.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,405.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 36 V/DC/-AkumulatorOkretni moment (maks.) (detalji) 1100 Nm;Faze okretnog momenta 4
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski zračni pištolj |
| Napon | 36 V/DC |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Broj okretaja praznog hoda (detalji) | 0-600/0-900/0-1200/0-1500 /min |
| Maks. okretni moment | 1100 Nm |
| Faze okretnog momenta | 4 |
| Držač alata | 3/4" (20 mm) |
| Određene značajke | bez baterije bez punjača |
| Težina | 3.70 kg |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Visina | 241 mm |
| Dužina | 221 mm |
Opis
Opis
Snažan akumulatorski udarni ključ od 36 V s kvadratnim pogonom od 3/4 inča:
Pruža moment zatezanja do 1100 Nm i moment otpuštanja do 1800 Nm – idealno za teške uvjete uvrtanja vijaka u radionicama i industriji.
Motor bez četkica za maksimalnu učinkovitost i vijek trajanja:
Jednostavno održavanje, snažno i izdržljivo – savršeno za kontinuiranu profesionalnu upotrebu pod velikim opterećenjem.
IP56 certifikat za ekstremne uvjete:
Otporno na prašinu i prskanje vode – idealno za korištenje na gradilištima, u radionicama i u nepovoljnim vremenskim uvjetima.
Prekidač za odabir momenta i LED svjetlo za precizan rad:
Optimalna kontrola u svakoj primjeni i jasan pogled na radnu površinu čak i u uvjetima slabog osvjetljenja.
Robusno kućište čekića s aluminijskom čahuricom i sustavom za prigušivanje baterije:
Osigurava dugi vijek trajanja, štiti sučelje baterije i povećava otpornost u teškim uvjetima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 1 HSC III (HIK sustav, slučaj III)
- Bez baterije
- Punjač nije uključen
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)





