Hisense 100E7Q PRO OLED-TV 253 cm 100 palac Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) crna
- Kataloški br:
- 3551405 - 62
- Oznaka:
- 20016384
- EAN:
- 6942351417042
- Kataloški br:
- 3551405 - 62
- Oznaka:
- 20016384
- EAN:
- 6942351417042
Hisense 100E7Q PRO OLED-TV 253 cm 100 palac Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) crna
6,720.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,720.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana: 253 cm (100 palac)
- 4K (3840 x 2160 Pixel)
- Prejem: DVB-C (kabel), DVB-S (Sat), DVB-S2, DVB-T (antena), DVB-T2 (antena)
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)
- Poboljšanje slike: 144 Hz
- Funkcija snimanja:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Određene značajke televizora | AMD FreeSync CI + Spreman za Dolby Vision™ HDR QLED TV Smart TV |
| Vrsta proizvoda | OLED-TV |
| Zaslon (inči) | 100 palac |
| frekvencija slike | 144 Hz |
| Poboljšanje slike | 144 Hz |
| Prejem | DVB-C (kabel) DVB-S (Sat) DVB-S2 DVB-T (antena) DVB-T2 (antena) |
| veličina zaslona | 89 palac - |
| Mrežna-/Internet funkcija | Apple AirPlay 2 Bluetooth® WiFi Web Browser Smart TV LAN |
| WLAN | b/g/n/ac |
| Broj HDMI priključka | 4 |
| Broj USB | 2 x |
| Glazbena snaga (maks.) | 30 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Format slike | 16:9 |
| Tehnologija prikaza | LED |
| VESA standard | 800 x 400 mm |
| Moguća montaža na zid | da |
| Boja | crna |
| Širina | 2229 mm |
| Visina | 1317 mm |
| Dubina | 480 mm |
| Visina uređaja (bez postolja) | 1284 mm |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 95 mm |
| Težina | 52 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Napajanje | strujni pogon |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| dim. | (Š x V x D) 2229 x 1317 x 480 mm |
| Razlučivost zaslona | 4K (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 254 cm |
| Zaslon (cm) | 253 cm |
| Zaslon (inči) | 100 palac |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Bluetooth® | da |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Formati za reprodukciju | AAC MP3 |
| Broj HDMI® | 4 x |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Material (detalji) | Metal Plastika |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Vrijeme reakcije | 6 ms |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| WLAN | da |
| 2 | |
| 2229 mm | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 20 W | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 2 Signalempfänger | |
| da | |
| 1 | |
| ne | |
| 1 | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 173.5 cm | |
| da | |
| 158 kWh | |
| 380 kWh | |
| 48 cm | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 75.5 kg | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 490 W | |
| da |
Opis
Opis
144Hz Način igre PRO
Oslobodite svoj vrhunski igrački potencijal uz 144Hz Game Mode PRO s integriranom Game Bar trakom. Recite zbogom kašnjenju i uživajte u glatkoj igri.
144Hz VRR, AMD Free Sync Premium
Zahvaljujući tehnologiji promjenjive brzine osvježavanja i AMD FreeSync Premiumu, možete se uroniti u akciju bez straha od trzanja slike.
QLED boja
Doživite vizualni užitak uz QLED Colour. To svaku sliku čini bogatom, živopisnom i realističnom.
Hi-Concerto
Okruženi surround zvukom i iz vašeg televizora i iz soundbara. S Hi-Concertom, oba uređaja rade zajedno u harmoniji, stvarajući jednostavno kućno kino bez dodatnih kabela ili hardvera. *Hi-Concerto radi samo s odabranim modelima Hisense soundbara.
Zvučna podrška za vaš Hisense TV
Hisense soundbarovi dizajnirani su kako bi savršeno nadopunili Hisense televizore. Značajke poput Hi-Concerto, TV načina rada, podešavanja prema potrebi i EzPlay stvaraju besprijekorno i ujedinjeno audiovizualno iskustvo. *Hi-Concerto podešavanje prema potrebi i TV način rada rade samo s odabranim modelima Hisense televizora i soundbara.
Ugrađeni subwoofer
Integrirani subwoofer u vašem televizoru pruža duboki bas. Čujte najdublji bas u svakoj sceni, od suptilnih ritmova pjesama do snažnih akcijskih blockbustera. Nova dimenzija audio iskustva.
Slika umjetne inteligencije
Inteligentna optimizacija u stvarnom vremenu za realističan kontrast, boju, oštrinu i detalje.
AI glatko kretanje, AI sportski način rada
Doživite glatke, realistične slike s naprednim značajkama kao što su MEMC (Procjena pokreta, Kompenzacija pokreta) i 3D smanjenje šuma, sve integrirano u responzivni zaslon. S AI Smooth Motion tehnologijom, dosadno zamućenje pokreta je stvar prošlosti. Bilo da se radi o brzim sportskim događajima ili akcijama nabijenim igrama - svaki pokret i svaki nagli okret reproducira se u kristalno jasnim detaljima, tako da dinamične scene izgledaju besprijekorno i realistično.
AI 4K nadogradnja rezolucije
Hisenseov AI 4K Upscaler pruža vrhunsku oštrinu svim vašim omiljenim sadržajima. Ova inteligentna značajka pretvara ne samo vaše voljene klasike i kućne videozapise, već i moderne TV emisije, filmove, pa čak i streaming sadržaj u zapanjujuću 4K kvalitetu. Svaki piksel se skalira kako bi odgovarao performansama vašeg televizora.
AI senzor svjetla
Bez obzira na doba dana, vaš televizor detektira svjetlinu zaslona i automatski je prilagođava ambijentalnom svjetlu kako bi uštedio energiju, stvarajući tako ravnotežu između uštede energije i kvalitete slike.
Traka s igrama
Uživajte u svojoj igraćoj nadzornoj ploči i upravljajte postavkama u stvarnom vremenu. Možete prilagoditi opcije igre i besprijekorno upravljati podacima igre. Igrajte i pobjeđujte s preciznošću.
Način rada filmaša
Doživite filmove onako kako su zamišljeni. Prilagodite videozapis na izvorne postavke kako biste vidjeli detalje poput zvuka, omjera slike, boje, broja sličica u sekundi i više, jer je izvorno bio namijenjen za što autentičniji prikaz remek-djela vašeg omiljenog redatelja.
Neograničen pogled
Veći izbor televizora s velikim ekranom. Bilo da igrate igrice ili idete u kino, uronite u akciju uz još veći ekran.
Glasovno upravljanje
Jednostavno odaberite svog željenog glasovnog asistenta za svoje TV iskustvo. Od TV pretrage do navigacije, Alexe ili VIDAA Voicea, osiguran je jednostavan pristup vašoj omiljenoj TV zabavi i pametnom upravljanju domom. S VIDAA-om imate izbor.
VIDAA SMART TV
Dobrodošli u budućnost televizije! Naš najsuvremeniji operativni sustav besprijekorno kombinira vaš omiljeni međunarodni i lokalni sadržaj, prilagođen vašim individualnim preferencijama. Uronite u svijet beskrajne zabave, vrhunskih serija, blockbuster filmova i još mnogo toga - sve personalizirano i praktično dostupno. Poboljšajte svoje iskustvo gledanja već danas i preuzmite kontrolu nad svojim mogućnostima zabave!
Povezivost
Najnovije konzole, brži prijenos podataka i niža latencija. Dodajte sve vanjske uređaje s najsuvremenijom bežičnom i žičnom povezivošću. Potpuna podrška za HDMI 2.1, USB 3.0, AirPlay, Bluetooth i dijeljenje na TV.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Oslobodite svoj vrhunski igrački potencijal uz 144Hz Game Mode PRO s integriranom Game Bar trakom. Recite zbogom kašnjenju i uživajte u glatkoj igri.
144Hz VRR, AMD Free Sync Premium
Zahvaljujući tehnologiji promjenjive brzine osvježavanja i AMD FreeSync Premiumu, možete se uroniti u akciju bez straha od trzanja slike.
QLED boja
Doživite vizualni užitak uz QLED Colour. To svaku sliku čini bogatom, živopisnom i realističnom.
Hi-Concerto
Okruženi surround zvukom i iz vašeg televizora i iz soundbara. S Hi-Concertom, oba uređaja rade zajedno u harmoniji, stvarajući jednostavno kućno kino bez dodatnih kabela ili hardvera. *Hi-Concerto radi samo s odabranim modelima Hisense soundbara.
Zvučna podrška za vaš Hisense TV
Hisense soundbarovi dizajnirani su kako bi savršeno nadopunili Hisense televizore. Značajke poput Hi-Concerto, TV načina rada, podešavanja prema potrebi i EzPlay stvaraju besprijekorno i ujedinjeno audiovizualno iskustvo. *Hi-Concerto podešavanje prema potrebi i TV način rada rade samo s odabranim modelima Hisense televizora i soundbara.
Ugrađeni subwoofer
Integrirani subwoofer u vašem televizoru pruža duboki bas. Čujte najdublji bas u svakoj sceni, od suptilnih ritmova pjesama do snažnih akcijskih blockbustera. Nova dimenzija audio iskustva.
Slika umjetne inteligencije
Inteligentna optimizacija u stvarnom vremenu za realističan kontrast, boju, oštrinu i detalje.
AI glatko kretanje, AI sportski način rada
Doživite glatke, realistične slike s naprednim značajkama kao što su MEMC (Procjena pokreta, Kompenzacija pokreta) i 3D smanjenje šuma, sve integrirano u responzivni zaslon. S AI Smooth Motion tehnologijom, dosadno zamućenje pokreta je stvar prošlosti. Bilo da se radi o brzim sportskim događajima ili akcijama nabijenim igrama - svaki pokret i svaki nagli okret reproducira se u kristalno jasnim detaljima, tako da dinamične scene izgledaju besprijekorno i realistično.
AI 4K nadogradnja rezolucije
Hisenseov AI 4K Upscaler pruža vrhunsku oštrinu svim vašim omiljenim sadržajima. Ova inteligentna značajka pretvara ne samo vaše voljene klasike i kućne videozapise, već i moderne TV emisije, filmove, pa čak i streaming sadržaj u zapanjujuću 4K kvalitetu. Svaki piksel se skalira kako bi odgovarao performansama vašeg televizora.
AI senzor svjetla
Bez obzira na doba dana, vaš televizor detektira svjetlinu zaslona i automatski je prilagođava ambijentalnom svjetlu kako bi uštedio energiju, stvarajući tako ravnotežu između uštede energije i kvalitete slike.
Traka s igrama
Uživajte u svojoj igraćoj nadzornoj ploči i upravljajte postavkama u stvarnom vremenu. Možete prilagoditi opcije igre i besprijekorno upravljati podacima igre. Igrajte i pobjeđujte s preciznošću.
Način rada filmaša
Doživite filmove onako kako su zamišljeni. Prilagodite videozapis na izvorne postavke kako biste vidjeli detalje poput zvuka, omjera slike, boje, broja sličica u sekundi i više, jer je izvorno bio namijenjen za što autentičniji prikaz remek-djela vašeg omiljenog redatelja.
Neograničen pogled
Veći izbor televizora s velikim ekranom. Bilo da igrate igrice ili idete u kino, uronite u akciju uz još veći ekran.
Glasovno upravljanje
Jednostavno odaberite svog željenog glasovnog asistenta za svoje TV iskustvo. Od TV pretrage do navigacije, Alexe ili VIDAA Voicea, osiguran je jednostavan pristup vašoj omiljenoj TV zabavi i pametnom upravljanju domom. S VIDAA-om imate izbor.
VIDAA SMART TV
Dobrodošli u budućnost televizije! Naš najsuvremeniji operativni sustav besprijekorno kombinira vaš omiljeni međunarodni i lokalni sadržaj, prilagođen vašim individualnim preferencijama. Uronite u svijet beskrajne zabave, vrhunskih serija, blockbuster filmova i još mnogo toga - sve personalizirano i praktično dostupno. Poboljšajte svoje iskustvo gledanja već danas i preuzmite kontrolu nad svojim mogućnostima zabave!
Povezivost
Najnovije konzole, brži prijenos podataka i niža latencija. Dodajte sve vanjske uređaje s najsuvremenijom bežičnom i žičnom povezivošću. Potpuna podrška za HDMI 2.1, USB 3.0, AirPlay, Bluetooth i dijeljenje na TV.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Daljinski upravljač (baterije uključene)
- Uputstva.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije su bez jamstva. Izmjene dizajna i specifikacija koje je rezerviralo proizvođač
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





