Hisense 65A6N LED-TV 164 cm 65 palac Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, UHD, Smart TV, WLAN c
- Kataloški br:
- 3475875 - 62
- Oznaka:
- 65A6N
- EAN:
- 6942351406688
- Kataloški br:
- 3475875 - 62
- Oznaka:
- 65A6N
- EAN:
- 6942351406688
Hisense 65A6N LED-TV 164 cm 65 palac Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, UHD, Smart TV, WLAN c
2,070.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,070.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana: 164 cm (65 palac)
- Ultra HD (3840 x 2160 Pixel)
- Prejem: DVB-T2 (antena), DVB-C (kabel), DVB-S2
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)
- Funkcija snimanja: ne
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Određene značajke televizora | Smart TV Ultra HD |
| Vrsta proizvoda | LED-TV |
| Zaslon (inči) | 65 palac |
| Prejem | DVB-T2 (antena) DVB-C (kabel) DVB-S2 |
| veličina zaslona | 61 palac - 75 palac |
| Mrežna-/Internet funkcija | LAN WiFi Web Browser Smart TV Apps |
| WLAN | integriran |
| Broj HDMI priključka | 1 |
| Sučelje | HDMI™ USB WLAN 802.11 a/b/g/n/ac/be LAN (10/100/1000 MBit/s) S/PDIF |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Funkcija snimanja | ne |
| Format slike | 16:9 |
| Tehnologija prikaza | LED |
| VESA standard | 300 x 400 mm |
| Moguća montaža na zid | da |
| Boja | crna |
| Širina | 1453 mm |
| Visina | 897 mm |
| Dubina | 299 mm |
| Visina uređaja (bez postolja) | 840 mm |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 76 mm |
| Težina | 15.2 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Napajanje | strujni pogon |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| dim. | (Š x V x D) 1453 x 897 x 299 mm |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 165.1 cm |
| Zaslon (cm) | 164 cm |
| Zaslon (inči) | 65 palac |
| Bluetooth® verzija | 4.2 |
| Bluetooth® | da |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Broj HDMI® | 3 x |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Material (detalji) | Plastika |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Vrijeme reakcije | 8 ms |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| WLAN | da |
| 2 | |
| da | |
| 8 Tag(e) | |
| 2 | |
| 15 kg | |
| 1453 mm | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 20 W | |
| 1 | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 80 kWh | |
| 140 kWh | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 34 | |
| 23.4 kg | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Dolby Vision
Otkrijte razliku s Dolbyjem - vrhunskim zabavnim iskustvom koje vam pomaže postići bolju prezentaciju filmova, emisija, glazbe, sporta i igara. Doživite impresivno iskustvo kakvo nijedno drugo nije.
Izravni puni niz
LED diode se protežu preko cijele stražnje strane zaslona, omogućujući preciznu kontrolu svjetline i dugi vijek trajanja. Svaki centimetar je pažljivo osvijetljen oštrim detaljima i dubokim crnim tonovima za zapanjujuću sliku preko cijelog zaslona.
4K
Hisenseov 4K AI Upscaler osigurava da sve - od starih klasika do modernog streaming sadržaja - dobije kristalno jasan 4K preobrazbu, pretvarajući obično u izvanredno vizualno iskustvo.
VIDAA
Dobrodošli u budućnost televizije! Naš najsuvremeniji operativni sustav besprijekorno kombinira vaš omiljeni međunarodni i lokalni sadržaj, prilagođen vašim individualnim preferencijama i jednostavan za pronalaženje. Uronite u svijet beskrajne zabave, vrhunskih emisija, blockbuster filmova i još mnogo toga - sve personalizirano i praktično dostupno. Poboljšajte svoje televizijsko iskustvo već danas i preuzmite kontrolu nad svojim mogućnostima zabave!
Precizna boja
S Hisense Precision Colour doživljavate briljantne boje koje su što bliže prirodi.
DTS
Filmovi, TV emisije, sport, glazba - zabava koju volite još je bolja kada je slušate na Hisense TV-u s DTS® Virtual:X™ i Dolby Audio. Jasnoća, lako razumljivi dijalozi, izvrsni detalji i realistični surround zvučni efekti osiguravaju da možete još više uživati u svojim omiljenim scenama i događajima.
AI sportski način rada
AI Sports Mode pruža rješenje za mutne pokrete u sportu. Prilagođeni način rada stvara sportske scene nalik stadionu i čini svaki detalj igre kristalno jasnim. Također poboljšava zvučne efekte publike i komentatora.
Glatko kretanje
Doživite glatke, realistične slike s naprednim značajkama poput MEMC-a (procjena pokreta, kompenzacija pokreta) i 3D smanjenja šuma integriranih u responzivni zaslon. S AI Smooth Motion tehnologijom, dosadno zamućenje pokreta je stvar prošlosti. Bilo da se radi o brzim sportskim događajima ili akcijskim igrama, svaki pokret i nagli okret reproduciraju se u iznimno oštrim detaljima, čineći dinamične scene besprijekornima i realističnima.
Način igre PLUS
Poboljšajte svoje igraće iskustvo uz Game Mode PLUS s Game Barom kao integriranom nadzornom pločom. VRR i ALLM smanjuju ulazno kašnjenje i uklanjaju trzanje slike za glatko igranje.
Način rada filmaša
Doživite filmove onako kako su zamišljeni. Vratite videozapis na izvorne postavke kako biste vidjeli detalje poput zvuka, omjera slike, boje, broja sličica u sekundi i više, jer je izvorno bio namijenjen za što autentičniji prikaz remek-djela vašeg omiljenog redatelja.
Adaptivni senzor svjetla
Imate li problema s ambijentalnim svjetlom dok gledate svoj omiljeni film? Naš adaptivni senzor svjetla trenutno prilagođava svjetlinu zaslona. Bilo da je riječ o bijelome danu ili ponoći, uživat ćete u besprijekornoj jasnoći i udobnosti prilagođenoj vašoj okolini.
Glasovno upravljanje
Isprobajte Hisenseov glasovni daljinski upravljač kako biste upravljanje televizorom učinili još praktičnijim. Za aktiviranje glasovnih naredbi dovoljan je jedan pritisak gumba. Jednostavno se krećite kroz programe, podešavajte glasnoću ili komunicirajte s virtualnim asistentom.
Dijeli na TV
Prebacivanje između uređaja više nije ažurno. Dijeli na TV iz Hisensea streama vaš omiljeni sadržaj s vašeg uređaja izravno na vaš TV. Zrcalite ili dijelite - izbor je vaš, i jednostavan je.
Bluetooth®
Jednostavno stavite svoje omiljene Bluetooth slušalice u način rada za uparivanje i spojite ih na Hisense TV. Uživajte u svojim omiljenim emisijama ili filmovima bez ometanja drugih.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Daljinski upravljač (baterije uključene)
- Uputstva.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije su bez jamstva. Izmjene dizajna i specifikacija koje je rezerviralo proizvođač
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)





