Hisense AX5125H Soundbar crna uklj. bežični subwoofer, USB, Bluetooth®
- Kataloški br:
- 3532389 - 62
- Oznaka:
- 20014260
- EAN:
- 6942147497432
- Kataloški br:
- 3532389 - 62
- Oznaka:
- 20014260
- EAN:
- 6942147497432
Hisense AX5125H Soundbar crna uklj. bežični subwoofer, USB, Bluetooth®
1,735.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,735.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Soundbar |
| Određene značajke soundbara | uklj. bežični subwoofer USB Bluetooth® |
| Glazba kapaciteta (maks.) | 500 W |
| Područje frekvencije | 40 - 20000 Hz |
| Broj HDMI ulaza | 2 x |
| Broj optičkih izlaza | 1 x |
| Broj USB | 1 x |
| Sučelje (izlaz) | HDMI™ |
| Sučelje (ulaz) | HDMI™ digitalni audio (optički) audio, 2.0 (3,5 mm jack) Bluetooth USB 2.0 |
| Boja | crna |
| Širina | 920 mm |
| Visina | 60 mm |
| Dubina | 90 mm |
| dim. | (Š x V x D) 920 x 60 x 90 mm |
| Težina | 2.9 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Bluetooth® | da |
| Formati za reprodukciju | MP4 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| NFC (Near Field Communication) | ne |
| Glazbena snaga (maks.) | 500 W |
| Potrošnja energije StandBy | 45 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 500 W |
| Maks. nosivost | 12.6 kg |
| Pogodno za | Yes |
| WLAN | ne |
| 12.6 kg | |
| 9 | |
| ne | |
| 200 W | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 200 W | |
| 5.33 kg | |
| ne | |
| 0 Ohm | |
| 1 | |
| 250 g | |
| 1 kg | |
| 200 W | |
| 30.4 cm | |
| 29.4 cm | |
| 21.4 cm | |
| 20.3 cm (8") | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 6.5 cm | |
| 80 W | |
| da | |
| da | |
| 6.5 cm | |
| 8.5 cm | |
| 0 g | |
| 0 g | |
| 0 g | |
| 2.3 kg | |
| ne | |
| 1.2 m | |
| 12.6 kg | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 2.9 kg | |
| ne | |
| da |
Opis
Opis
5.1.2 kanalni zvučnici
Devet zvučnika pruža bogatu maksimalnu audio snagu od 500 W za impresivan zvuk koji se reflektira od zida.
Čisti surround zvuk
Doživite sveobuhvatan, impresivan osjećaj uz Hisenseovu Pure Surround tehnologiju.
Najbolji TV pratitelj
Savršena kombinacija Hisense televizora i soundbarova znači optimizirane performanse i iskustvo gledanja.
Bežični stražnji zvučnici
Stražnji zvučnici su posebno razvijeni za AX5125H kako bi povećali glasnoću zvuka sa stražnje strane. Ova dva stražnja zvučnika mogu se izravno upariti sa soundbarom putem Bluetooth streaminga. Pravi i moćni zvuk iz pozadine. Nije potreban dodatni kabel između dva stražnja zvučnika. Fleksibilno postavljanje, montaža na zid ili postavljanje na policu, po želji.
zvučnici usmjereni prema gore
Dva zvučnika okrenuta prema gore sa strane bara pružaju dodatnih 40 vata snažnog zvuka sa stropa.
Dolby Atmos
Čujte i osjetite više uz Dolby Atmos i DTS:X surround 3D audio efekt.
AI-EQ način rada
Integrirana AI tehnologija optimizira izvor zvuka različitih medija za savršeno iskustvo slušanja.
EzPlay
Pomoću samo jednog daljinskog upravljača možete prilagoditi postavke soundbara s televizora na jednostavan i vizualan način.
Višestruke veze
Hisense soundbar podržava Bluetooth 5.3 (brži i stabilniji), HDMI IN, HDMI OUT, USB, OPTICAL i AUX.
Tanka izvedba
Svojim tankim dimenzijama, a opet visokim performansama, soundbar se uklapa u bilo koje okruženje, pružajući impresivno zvučno iskustvo.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





