Hladilni ventilator 5V SEPA HYB35C05PAD (s filmom za pričvršćivanje) SEPA
Main product image
1/2
Dim.
(D x Š x V) 35 x 35 x 7.5 mm
Duljina
35 mm
Maksimalna potrošnja energije
80 mA
Maksimalna temperatura
-10 °C
Maksimalni pritisak
29 Pa
Minimalna temperatura
+70 °C
Nazivni napon
5 V/DC
Protok zraka
27 litara/min
Razina buke (maks.)
27dBA
Širina
35 mm
Tip
HYB35C05PAD
Visina
7.5 mm
Vrsta proizvoda
aksijalni ventilator
Životni vijek
(D10) 95000 h
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
  • Aksijalni ventilator 5 V/DC 27 l/min (D x Š x V) 35 x 35 x 7.5 mm SEPA HYB35C05PAD