HP 15-fd0517ng Notebook
- Kataloški br:
- 3531613 - 62
- Oznaka:
- B9PZ8EA
- EAN:
- 198990769707
- Kataloški br:
- 3531613 - 62
- Oznaka:
- B9PZ8EA
- EAN:
- 198990769707
HP 15-fd0517ng Notebook
1,260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 39.6 cm (15.6 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- Intel® Celeron®
- N100
- Broj procesorskih jezgri: 4 x maks. 3.4 GHzRadna memorija: 8 GB;DDR4-SDRAM;3200 MHz512 GB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | 15-fd0517ng |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Celeron® |
| Procesor / model | N100 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.1 HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 359.8 mm |
| Visina | 18.6 mm |
| Dubina | 236 mm |
| Težina | 1.59 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 7.5 h |
| Softver uključen u isporuku | 25 GB prostora za pohranu na Dropboxu tijekom 12 mjeseci |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Procesor - frekvencija takta | |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Format slike | 16:9 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Radni napon | 230 V |
| Snaga napajanja | 45 W |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| Numerička tastatura | da |
| Broj zvučnika | 2 |
| Nereflektujući ekran | da |
| Rezolucija prednje kamere | 1280 x 720 piksel |
| Opseg boja | 45 % |
| Zaštita lozinkom | da |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Vreme neprekidnog puštanja video materijala | 10.75 h |
| Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip C | 1 |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| HP Smart AC Adapter | da |
| HP Imagepad | da |
| Trajanje brzog punjenja (50%) | 45 min |
| HP asistenti za podršku | da |
| HP optimizator konekcije | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Godina islaska na tržište | 2025 |
| Brzo punjenje | da |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Broj mikrofona | 2 |
| Težina paketa | 2.29 kg |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Tastatura pune veličine | da |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 41 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Pouzdan laptop za sve vaše potrebe
S elegantnim i dobro dizajniranim HP 15,6-inčnim prijenosnim računalom s pouzdanim Intel procesorom
[1]
S obiljem prostora za pohranu i snažnom grafičkom karticom, možete bez napora obaviti sve svoje zadatke. Bez obzira kamo vas putovanja odvedu – zahvaljujući svojoj konstrukciji od plastike koja bi inače završila u oceanu i reciklirane kućne plastike.
[2]
Stalno pokazujete da vam je stalo do okoliša.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel N100 procesor (do 3,4 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 6 MB L3 predmemorije, 4 jezgre, 4 niti)
- Windows 11 Početna
- FHD zaslon s dijagonalom od 39,6 cm (15,6 inča)
- Intel UHD grafika
- 8 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB), 512 GB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





