HP 2-u-1 Notebook/tablet računalo HP 14-fp0055ng Glacier Silver 35.6 cm (14 palac) 2K Intel® Core™ 5 16 GB RAM 512 GB SS
- Kataloški br:
- 3531805 - 62
- Oznaka:
- BV8C7EA#ABD
- EAN:
- 199251651939
- Kataloški br:
- 3531805 - 62
- Oznaka:
- BV8C7EA#ABD
- EAN:
- 199251651939
HP 2-u-1 Notebook/tablet računalo HP 14-fp0055ng Glacier Silver 35.6 cm (14 palac) 2K Intel® Core™ 5 16 GB RAM 512 GB SS
2,915.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,915.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- 2K
- zaslon na dodir, Multitouch, IPS
- Intel® Core™ 5
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 5 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5-RAM512 GB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 2-u-1 Notebook/tablet računalo |
| Model | HP 14-fp0055ng Glacier Silver |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | 2K |
| Osobine prikaza | zaslon na dodir Multitouch IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | Intel® Core™ 5 120U |
| Serija procesora | Intel® Core™ 5 |
| Procesor / model | 120U |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 1.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel® grafička kartica (Intel Graphics) |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5200 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | 360° “2-in-1”-Convertible osvjetljenje tipkovnice Touch-Display TPM 2.0 modul |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | ledenjak srebrna |
| Širina | 31.3 cm |
| Visina | 1.84 cm |
| Dubina | 21.99 cm |
| Težina | 1.65 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-polimer; |
| Vrijeme pogona (maks.) | 21.5 h |
| Softver uključen u isporuku | Windows 11 Home, Dropbox (25 GB tijekom 12 mjeseci), McAfee Online Protection (30-dnevno probno razdoblje), Adobe (1-mjesečno probno razdoblje), PC Game Pass (3-mjesečno probno razdoblje), Microsoft 365 (1-mjesečno probno razdoblje) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 10 x 1.4 GHz / max. 5 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
Opis
Opis
Doživite svestrani HP OmniBook 5 Flip 14-fp0055ng u elegantnoj ledeno srebrnoj boji. Ovo 2-u-1 prijenosno računalo savršeno se prilagođava vašim potrebama zahvaljujući šarkama koje se okreću za 360 stupnjeva. Opremljeno Intel® Core™ 5 120U procesorom, 16 GB LPDDR5 RAM-a i brzim NVMe SSD-om od 512 GB, nudi performanse koje su vam potrebne za vaše zadatke. 14-inčni IPS zaslon osjetljiv na dodir s 2K rezolucijom (1920 × 1200 USD) i omjerom stranica 16:10 osigurava impresivne slike i više sadržaja bez pomicanja. Uživajte u vrhunskim zvučnicima i Full HD kameri. Brojni priključci, uključujući 2x USB-C 3.2 Gen 2 (s DisplayPort 1.4 i Power Delivery 3.1), te trajanje baterije do 21,5 sati s reprodukcijom videa čine ovo prijenosno računalo s preklopnim dizajnom vašim idealnim suputnikom - bilo gdje, bilo kada.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





