HP 7P993AA modul za proširenje 150 MBit/s
- Kataloški br:
- 3409168 - 62
- Oznaka:
- 7P993AA
- EAN:
- 197192887684
- Kataloški br:
- 3409168 - 62
- Oznaka:
- 7P993AA
- EAN:
- 197192887684
HP 7P993AA modul za proširenje 150 MBit/s
1,295.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,295.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mogućnosti povezivanja bez ograničenja
- Optimizirane performanse
- Prenesite, preuzmite, u pokretu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | modul za proširenje |
| Brzina prijenosa | 150 MBit/s |
| Boja | crna |
| Dubina | 31 mm |
| Visina | 2 mm |
| Širina | 42 mm |
| Način prijenosa | bežično |
| Težina | 7 g |
| Raspon radne temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Interni | da |
| Vodič za brzu instalaciju | da |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -40 - 85 °C |
| Težina paketa | 59 g |
Opis
Opis
Treba ti internet... Danas i sutra, ovdje i tamo, uvijek i svugdje. Ostanite brzo i sigurno povezani putem LTE mobilnih mreža s gigabitnim brzinama i optimiziranom potrošnjom energije. Intel XXM 7560 R+ LTE-Advanced Pro omogućuje namjensku širokopojasnu vezu za odabrana HP poslovna prijenosna računala. To znači da je svijet zaista na dohvat ruke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Mogućnosti povezivanja bez ograničenja
- Povežite se s do 35 LTE mreža – ovdje, tamo i gotovo svugdje.
- Optimizirane performanse
- Temeljeno na Intelovom 14-nanometarskom procesu za maksimalnu optimizaciju snage. Munjevito brza veza bez kompromisa.
- Prenesite, preuzmite, u pokretu
- Toliko brz kao munja, pomislili biste da je riječ o Ethernet vezi. Iskusite gigabitne brzine preuzimanja i brzine prijenosa od 150 Mbps s gotovo bilo kojeg mjesta.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





