HP 86S97UT USB-C® priključna stanica
- Kataloški br:
- 3400742 - 62
- Oznaka:
- 86S97UT
- EAN:
- 198122960897
- Kataloški br:
- 3400742 - 62
- Oznaka:
- 86S97UT
- EAN:
- 198122960897
HP 86S97UT USB-C® priključna stanica
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): muški konektor USB-C®
- Priključak B (ili ulazi): ženski konektor USB-C®, ženski konektor HDMI, USB-A utičnica
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | muški konektor USB-C® |
| Priključak B | ženski konektor USB-C® ženski konektor HDMI USB-A utičnica |
| Sučelja | USB-C HDMI izlaz USB3.1 |
| Pogodno za | Notebook |
| Rezolucija (maks.) | |
| Duljina kabela | 0.3 m |
| Boja | crna |
| Širina | 116 mm |
| Visina | 14.5 mm |
| Dubina | 41.9 mm |
| Težina | 64 g |
| dim. | (Š x V x D) 116 x 14.5 x 41.9 mm |
| Pogodno za marku | HP |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
Opis
Opis
Poveži se. Opterećenje. Započnite.
Dodajte pet bitnih priključaka svom prijenosnom računalu s ovim USB-C® putnim čvorištem. Uživajte u vrhunskom iskustvu mobilnog centra s skalabilnim performansama i plug-and-play povezivošću s gotovo svakom markom, uređajem i operativnim sustavom.
[1]
. Maksimizirajte produktivnost gdje god radite.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Dodajte pet bitnih priključaka svom prijenosnom računalu s ovim USB-C® putnim čvorištem. Uživajte u vrhunskom iskustvu mobilnog centra s skalabilnim performansama i plug-and-play povezivošću s gotovo svakom markom, uređajem i operativnim sustavom.
[1]
. Maksimizirajte produktivnost gdje god radite.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





