HP Desktop pc ProDesk 2 G1 AMD Ryzen 5 8500G 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon 740M B6YK2ET
- Kataloški br:
- 3427794 - 62
- Oznaka:
- B6YK2ET
- EAN:
- 199251069246
- Kataloški br:
- 3427794 - 62
- Oznaka:
- B6YK2ET
- EAN:
- 199251069246
HP Desktop pc ProDesk 2 G1 AMD Ryzen 5 8500G 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon 740M B6YK2ET
3,040.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,040.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dokazana produktivnost PC crne boje
- SSD od 512 GB
- AMD Radeon 740M
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | ProDesk 2 Tower G1a E Desktop AI PC |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Procesor | AMD Ryzen 5 8500G |
| Procesor / model | 8500G |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 3.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.0 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5200 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | Radeon 740M |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | PCIe 4.0 x16 |
| Boja | crna |
| Širina | 155 mm |
| Visina | 337 mm |
| Dubina | 308 mm |
| Težina | 6.1 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| GPU brand | AMD |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 9.04 kg | |
| 1 |
Opis
Opis
Ubrzajte svoj tijek rada uz lako dostupnu umjetnu inteligenciju u tren oka
S ProDesk 2 Tower G1a Desktop AI računalom možete maksimalno iskoristiti resurse svoje tvrtke. S moćnim AMD procesorom
[2]
s namjenskim NPU-om
[3]
, alate za zahtjeve aplikacija i poslovnih procesa, kao i sigurnosne značajke za poslovne procese. Ovo pristupačno i jednostavno računalo za postavljanje ima dizajn spreman za budućnost koji može rasti s vašim poslovanjem.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen™ 5 8500G (maks. boost takt do 5,0 GHz, 16 MB L3 predmemorije, 6 jezgri, 12 niti)
- Windows 11 Pro
- Grafička kartica AMD Radeon™ 740M
- 16 GB DDR5-5200 MT/s (1 x 16 GB), 512 GB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





