HP držač računala 100 x 100 mm VESA standard Quick Release Bracket 2 6KD15AA crna
- Kataloški br:
- 3409166 - 62
- Oznaka:
- 6KD15AA
- EAN:
- 193808434716
- Kataloški br:
- 3409166 - 62
- Oznaka:
- 6KD15AA
- EAN:
- 193808434716
HP držač računala 100 x 100 mm VESA standard Quick Release Bracket 2 6KD15AA crna
77.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
77.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 167 x 17.9 x 130 mm |
| Dubina | 130 mm |
| Visina | 17.9 mm |
| Širina | 167 mm |
| Vrsta montaže | 100 x 100 mm VESA standard |
| Pogodno za | HP monitors, clients |
| Težina | 490 g |
| Vrsta proizvoda | držač računala |
| Uključeni vijci | da |
| Težina paketa | 690 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





