HP EliteBook 8 FLI 2-u-1 Notebook/tablet računalo
- Kataloški br:
- 3413508 - 62
- Oznaka:
- AD3G2ET
- EAN:
- 199251511288
- Kataloški br:
- 3413508 - 62
- Oznaka:
- AD3G2ET
- EAN:
- 199251511288
HP EliteBook 8 FLI 2-u-1 Notebook/tablet računalo
7,680.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,680.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Premium hibridni (2-u-1) pretvarač (preklopni) srebrni
- Intel Core Ultra 7 255U Broj jezgri procesora: 12
- Zaslon osjetljiv na dodir 33,8 cm (13,3") WUXGA 1920 x 1200 piksela IPS LED pozadinsko osvjetljenje
- 32 GB LPDDR5x SDRAM 7500 MHz
- 1 TB SSD
- Intelova grafika
- Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
- Litij-polimer (LiPo) 62Wh 65W
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 2-u-1 Notebook/tablet računalo |
| Model | EliteBook 8 FLI |
| Zaslon (cm) | 33.8 cm |
| Zaslon (inči) | 13.3 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS zaslon na dodir |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) |
| Procesor / model | 255U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 1.7 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.2 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 7500 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ USB 3.2 gen. 2 Thunderbolt 4 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 301.8 mm |
| Visina | 1.54 mm |
| Dubina | 216.1 mm |
| Težina | 1.39 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-polimer (LiPo) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 1.7 GHz / max. 5.2 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 33.8 cm (13.3 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 33.8 cm |
| Serija grafičke kartice | Intel® Graphics |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Numerička tastatura | ne |
| Nereflektujući ekran | da |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| USB punjenje u isključenom stanju | da |
| Broj portova za USB punjenje u isključenom stanju | 3 |
| Opseg boja | 100 % |
| Zaštita lozinkom | da |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Čitač pametne kartice | da |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| USB napajanje | da |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 1 TB |
| Holov senzor | da |
| Broj Thunderbolt 4 portova | 2 |
| Jezgra veće efikasnosti | 8 |
| Jezgra većih performansi | 2 |
| Osnovna snaga procesora | 15 W |
| Maksimalna turbo snaga | 57 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 2 GHz |
| Godina islaska na tržište | 2025 |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 4.2 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 5.2 GHz |
| Podrška za retke nizove | da |
| Podrška za Windows Studio efekte | da |
| E-jezgra male potrošnje | 2 |
| Maksimalna turbo frekvencija E-jezgra male potrošnje | 2.4 GHz |
| Osnovna frekvencija E-jezgra male potrošnje | 700 MHz |
| Taster Kopilot | da |
| Microsoft Copilot | da |
| Visina (spreda) | 1.54 cm |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Broj mikrofona | 2 |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Olovka za ekran | da |
| Tastatura otporna na prolivanje tečnosti | da |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 62 Wh |
| Akcelerometar | da |
| Žiroskop | da |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Fleksibilnost kroz potpuno sklapanje susreće performanse umjetne inteligencije – tako da možete savladati svaki zadatak
Osnažite visokoučinkovite timove računalom optimiziranim za umjetnu inteligenciju koje pruža alate za performanse, sigurnost i suradnju bitne za uredska i hibridna radna okruženja. HP EliteBook 8 Flip G1i 13-inčni prijenosni AI PC nudi četiri načina rada za rad, bilježenje, dijeljenje i konzumiranje sadržaja, zadovoljavajući potrebe multitasking timova diljem svijeta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 7 255U (do 5,2 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 12 MB L3 predmemorije, 12 jezgri, 14 niti)
- Windows 11 Pro
- WUXGA zaslon osjetljiv na dodir dijagonale 33,8 cm (13,3 inča)
- Intelova grafička kartica
- 32 GB LPDDR5x-7500 MT/s (ugrađeno), PCIe NVMe™ SSD pogon, 1 TB
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





