HP EliteBook 840 G8 Notebook obnovljeno (dobro) (ShopObj.2890124) 35.6 cm (14 palac) Intel® Core™ i5 i5-1145G7 16 GB 256
- Kataloški br:
- 3533222 - 62
- Oznaka:
- USED-Kosatec-142172
- EAN:
- 4251538819725
- Kataloški br:
- 3533222 - 62
- Oznaka:
- USED-Kosatec-142172
- EAN:
- 4251538819725
HP EliteBook 840 G8 Notebook obnovljeno (dobro) (ShopObj.2890124) 35.6 cm (14 palac) Intel® Core™ i5 i5-1145G7 16 GB 256
1,355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 35.6 cm;14 palac;Full HD;1920 x 1080 Pixel
- Procesor: Intel® Core™ i5;i5-1145G7 ()
- Radna memorija: 16 GB;DDR4-RAM
- Memorija: 256 GB;SSD
- Grafika:
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | EliteBook 840 G8 |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Procesor | Intel i5-1145G7 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-1145G7 |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Web kamera | da |
| Sučelje | HDMI™ USB 3.0 RJ45 |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| GPU brand | Intel |
| Stanje artikla | obnovljeno (dobro) (ShopObj.2890124) |
| Opis stanja | proizvod ima optičke nedostatke. to mogu biti npr. ogrebotine ili manje udubine. ti nedostaci ne utječu na funkciju proizvoda. to su više kozmetički nedostaci. ti uređaji su tehnički u besprijekornom stanju. za takav proizvod naš jamstveni rok traje 12 mjeseci. |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
Opis
Opis
Komentar
Što znači obnovljeno? Što se tiče IT proizvoda, to znači ekološki prihvatljiv, profesionalni popravak i čišćenje korištenog hardvera. Postojeći nosači podataka profesionalno se brišu prema postupcima DIN certifikata. Odakle dolaze ti uređaji? To su eksponati, povrati zakupa ili proizvodi iz ispitnih postrojenja. Uređaji su se uglavnom koristili u većim tvrtkama. Zašto bih trebao odabrati rabljeni uređaj? S našim profesionalno pripremljenim proizvodima imate priliku kupiti uređaje robnih maraka po ugodnim cijenama.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





