HP M41303-001 strujni adapter za prijenosno računalo 230 W 19.5 V 11.8 A
- Kataloški br:
- 3048975 - 62
- Oznaka:
- M41303-001
- EAN:
- 4057657558404
- Kataloški br:
- 3048975 - 62
- Oznaka:
- M41303-001
- EAN:
- 4057657558404
HP M41303-001 strujni adapter za prijenosno računalo 230 W 19.5 V 11.8 A
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 11.8 A
- 230 W Snaga
- Mjesto upotrebe: unutrašnje područje, utičnica
- Prikladno za prijenosna računala HP
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | strujni adapter za prijenosno računalo |
| Tip | M41303-001 |
| za marku | HP |
| Snaga | 230 W |
| Ulazi | 3-polni kabel C13 |
| Izlazni napon | 19.5 V |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 11.8 A |
| Izlazna struja maks. | 11.8 A |
| dim. | (D x Š x V) 180 x 87 x 26 mm |
| Dužina | 180 mm |
| Širina | 87 mm |
| Visina | 26 mm |
| Težina | 694 g |
| Boja | crna |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje utičnica |
Opis
Opis
Kvalitetno originalno napajanje iz HP-a u uvjerljivoj vrhunskoj kvaliteti. Zahvaljujući uobičajenoj HP kvaliteti, čistoj i preciznoj izradi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





