HP Notebook 17-cp3078ng 43.9 cm (17.3 palac) Full HD AMD Ryzen 7 7730U 16 GB RAM njemačka, qwertz AMD AMD Radeon grafika
- Kataloški br:
- 3596004 - 62
- Oznaka:
- CG4K8EA
- EAN:
- 199642903739
- Kataloški br:
- 3596004 - 62
- Oznaka:
- CG4K8EA
- EAN:
- 199642903739
HP Notebook 17-cp3078ng 43.9 cm (17.3 palac) Full HD AMD Ryzen 7 7730U 16 GB RAM njemačka, qwertz AMD AMD Radeon grafika
2,290.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,290.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crna torba za laptop za svakodnevnu upotrebu
- AMD Ryzen™ 7 7730U 2 GHz Broj jezgri procesora: 8
- 43,9 cm (17,3") Full HD 1920 x 1080 piksela IPS 16:9
- 16GB DDR4 SDRAM 3200MHz 2x8GB
- SSD od 512 GB
- AMD Radeon grafika
- Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.4
- Litij-ionska (Li-ion) 41 Wh 9,75 h 45 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | 17-cp3078ng |
| Zaslon (cm) | 43.9 cm |
| Zaslon (inči) | 17.3 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor / model | 7730U |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon grafika |
| Radna memorija | 16 GB |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | crna |
| Širina | 400.7 mm |
| Visina | 19.9 mm |
| Dubina | 257.8 mm |
| Težina | 2.07 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 9.75 h |
| Softver uključen u isporuku | 100 GB prostora za pohranu na Dropboxu tijekom 3 mjeseca |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 17 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2 GHz / max. 4.5 GHz |
| Zaslon | 43.9 cm (17.3 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 43.9 cm |
| Format slike | 16:9 |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Kapacitet pohrane | 512 GB |
| Snaga | 45 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| WLAN | da |
| Numerička tastatura | da |
| Nereflektujući ekran | da |
| Rezolucija prednje kamere | 1280 x 720 piksel |
| Opseg boja | 45 % |
| Zaštita lozinkom | da |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Vreme neprekidnog puštanja video materijala | 9 h |
| Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip C | 1 |
| Priključak za mikrofon/ulaz | da |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| AMD FreeSync | da |
| NTSC pokrivenost (tipično) | 45 % |
| HP Smart AC Adapter | da |
| HP Imagepad | da |
| Trajanje brzog punjenja (50%) | 45 min |
| Ne-ECC | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Godina islaska na tržište | 2025 |
| Brzo punjenje | da |
| Broj mikrofona | 2 |
| Težina paketa | 2.96 kg |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Tastatura pune veličine | da |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 41 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Nova perspektiva
Od preuređenog izbornika Start do novih načina povezivanja s omiljenim ljudima, vijestima, igrama i sadržajem, Windows 11 je mjesto gdje možete intuitivno stvarati, pustiti misli na volju i izraziti se.
AMD Ryzen™ 7 procesor
Iskoristite zaista impresivne performanse prijenosnog računala. Revolucionarni novi dizajn s nevjerojatnim trajanjem baterije nudi iznimnu višenitnu obradu i Vega grafičku karticu za zahtjevne multimedijske zadatke.
AMD Radeon™ grafička kartica
Bilo da se radi o igrama ili filmovima – iskoristite visoke performanse za svu svoju zabavu.
Bez treperenja
Zahvaljujući tehnologiji DC zatamnjenja, koja kontrolira svjetlinu podešavanjem napona umjesto promjenom pozadinskog osvjetljenja, eliminiramo treperenje zaslona i pružamo ugodnije korisničko iskustvo.
Full HD zaslon
Opustite se i uživajte u kristalno jasnoj grafici i slikama briljantne kvalitete s 2 milijuna piksela. Rezolucija od 1920 x 1080 otvara novu dimenziju za sav vaš digitalni sadržaj.
Zaslon bez odsjaja
Uživajte u suncu i omiljenom sadržaju s ovim zaslonom s antirefleksnim premazom. Zaslon ne reflektira i jedva je sjajan, tako da na otvorenom ima vrlo malo refleksija.
Omjer slike 16:9
Zahvaljujući omjeru stranica 16:9, možete vidjeti cijelu igru.
Održivi dizajn
Male promjene, veliki utjecaj – ovaj proizvod sadrži održive materijale poput plastike koja bi inače završila u oceanu i reciklirane kućne plastike.
Kapice za tipke izrađene od reciklirane kućne plastike
Naše tipkovnice činimo održivijima – zahvaljujući tipkama izrađenim od reciklirane kućne plastike.
ENERGY STAR® certifikat
Uštedite energiju i novac uz ENERGY STAR® i EPA certifikate. Na ovaj način trošite manje energije i štedite novac tamo gdje je to najvažnije.
EPEAT® zlatna registracija
Proizvodi s oznakom EPEAT® Gold su najviše ocijenjeni proizvodi koji zadovoljavaju sve kriterije koje zahtijeva EPEAT. EPEAT je vodeća svjetska oznaka zaštite okoliša za elektroniku.
Isprobajte PC Game Pass besplatno s vašim novim HP uređajem
Igrajte stotine vrhunskih PC igara na svom novom HP uređaju i iskoristite 3 besplatna mjeseca PC Game Passa – uključujući EA Play. S obzirom na to da se stalno dodaju nove igre, uvijek postoji nešto novo za otkriti.
HP brzo punjenje
Ako je baterija vašeg prijenosnog računala prazna, ne morate satima čekati dok ne bude ponovno spremno za korištenje. Isključite uređaj i prijenosno računalo će se napuniti do 50% za samo 45 minuta.
PCIe SSD pohrana
Munjevito brzo pokretanje sustava za nekoliko sekundi – s do 512 GB PCIe SSD memorije.
Bez napora povezano
Uživajte u većim brzinama, poboljšanim performansama i većem kapacitetu uz Wi-Fi 6 i Bluetooth® 5.4 Autodesk.
Dva zvučnika
Pojačajte svoju omiljenu glazbu, zvuk svojih omiljenih filmova ili igara uz dva stereo zvučnika.
Dvokanalna memorija
Dvokanalna tehnologija omogućuje istovremeni rad dva kanala. To udvostručuje brzinu komunikacije između memorijskog kontrolera i RAM-a – za još veće performanse sustava.
USB Type-C® s brzinom signalizacije od 5 Gbit/s
Spojite svoju vanjsku pohranu putem ovog USB Type-C® priključka s brzinom signalizacije od 5 Gbps. Veza je reverzibilna, tako da nikada ne možete pogrešno spojiti konektor.
Povezani moderni način mirovanja
Ostanite u tijeku sa svojim e-porukama, obavijestima kalendara itd. – čak i kada ne koristite računalo. Vaše računalo ostaje povezano za trenutna ažuriranja.
Potpuna tipkovnica s integriranom numeričkom tipkovnicom
Potpuna tipkovnica s integriranom numeričkom tipkovnicom omogućuje vam udobno tipkanje i povećava produktivnost s hodom tipki od 1,5 mm.
HP True Vision HD kamera
Doživjet ćete video razgovore u briljantnoj jasnoći – čak i u uvjetima slabog osvjetljenja – dajući razgovorima osobni karakter.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





