HP Notebook HP 15-fd0216ng Jet Black 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® N N100 4 GB RAM 128 GB SSD njemačka, qwertz Int
- Kataloški br:
- 3531804 - 62
- Oznaka:
- BN5Q0EA#ABD
- EAN:
- 199251338946
- Kataloški br:
- 3531804 - 62
- Oznaka:
- BN5Q0EA#ABD
- EAN:
- 199251338946
HP Notebook HP 15-fd0216ng Jet Black 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® N N100 4 GB RAM 128 GB SSD njemačka, qwertz Int
1,095.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,095.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 39.6 cm (15.6 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- nereflektirajući, antirefleksivan
- Intel® N
- N100
- Broj procesorskih jezgri: 4 x maks. 3.4 GHzRadna memorija: 4 GB;DDR4-RAM128 GB SSD;Windows® 11 Home im S Modus
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | HP 15-fd0216ng Jet Black |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | nereflektirajući antirefleksivan |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Procesor | Intel® procesor N100 |
| Serija procesora | Intel® N |
| Procesor / model | N100 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 3.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 4 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 128 GB |
| SSD priključak | UFS |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 128 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB-C® USB a HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | Jet Black |
| Širina | 35.98 cm |
| Visina | 1.86 cm |
| Dubina | 23.6 cm |
| Težina | 1.59 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-polimer; |
| Vrijeme pogona (maks.) | 10.75 h |
| Softver uključen u isporuku | Windows 11 Home u S načinu rada, Microsoft 365 Personal (1-godišnja pretplata), Dropbox (25 GB pohrane u oblaku tijekom 1 godine), McAfee Online Protection (30-dnevno probno razdoblje), LastPass Premium (30-dnevno probno razdoblje), HP Support Assistant, myHP |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home im S Modus |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 4 x 3.4 GHz / max. 3.4 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
Opis
Opis
Bez napora obavljajte sve svoje svakodnevne zadatke s elegantnim HP prijenosnim računalom od 15,6 inča. Opremljen pouzdanim Intel® procesorom, velikodušnom memorijom i brzom povezivošću, spreman je za svaki dan. Suradnja je jednostavna uz HP True Vision kameru s okidačem za privatnost i naprednim poništavanjem buke. Svojim održivim dizajnom, koji uključuje materijale poput plastike koja bi inače završila u oceanu i reciklirane kućne plastike, također pokazujete da vam je stalo do okoliša.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





