HP Notebook OmniBook 5 Flip 35.6 cm (14 palac) 2K Intel® Core™ i5 i5-1334U 16 GB RAM njemačka, qwertz Intel srebrna BU9T
- Kataloški br:
- 3595427 - 62
- Oznaka:
- BU9T7EA
- EAN:
- 199251607790
- Kataloški br:
- 3595427 - 62
- Oznaka:
- BU9T7EA
- EAN:
- 199251607790
HP Notebook OmniBook 5 Flip 35.6 cm (14 palac) 2K Intel® Core™ i5 i5-1334U 16 GB RAM njemačka, qwertz Intel srebrna BU9T
2,805.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,805.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- 2K
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ i5
- i5-1334U
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 4.6 GHzRadna memorija: 16 GB;5200 MHz;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | OmniBook 5 Flip |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | 2K |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-1334U |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 16 GB |
| Ritam pohranjivanja | 5200 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 313 mm |
| Visina | 18.4 mm |
| Dubina | 219.9 mm |
| Težina | 1.62 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 30 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Format slike | 16:10 |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Kapacitet pohrane | 512 GB |
| Snaga | 45 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| WLAN | da |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| da | |
| 2 | |
| 62.5 % | |
| da | |
| 2 | |
| 21.5 h | |
| da | |
| ne | |
| 62.5 % | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 8 | |
| 2 | |
| 15 W | |
| 55 W | |
| 2025 | |
| 3.4 GHz | |
| 4.6 GHz | |
| da | |
| 2 | |
| 2.39 kg | |
| 1 | |
| da | |
| 68 Wh | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





