HP Notebook OmniBook Ultra 35.6 cm (14 palac) 3K Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 258V 32 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qwert
- Kataloški br:
- 3595429 - 62
- Oznaka:
- AU3P7EA
- EAN:
- 198701616078
- Kataloški br:
- 3595429 - 62
- Oznaka:
- AU3P7EA
- EAN:
- 198701616078
HP Notebook OmniBook Ultra 35.6 cm (14 palac) 3K Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 258V 32 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qwert
6,300.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,300.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Više kreativnosti zahvaljujući performansama pokretanim umjetnom inteligencijom. Potaknite svoju kreativnost uz Intel Core Ultra procesor s umjetnom inteligencijom i cjelodnevnim trajanjem baterije.
- Postignite više u kraćem vremenu zahvaljujući personaliziranoj umjetnoj inteligenciji. Optimizirajte tijekove rada i zadatke uz namjenski AI mehanizam koji sadrži do 48 TOP-ova i personalizirane AI funkcije.
- Iskoristite prednosti besprijekornih i sigurnih veza. Osobne veze s 9 MP kamerom s umjetnom inteligencijom, Windows Studio efektima, Wi-Fi-jem 7 i Poly Camera Pro.
- Razvijeno na ekološki odgovoran način. Izrađeno od recikliranih metala i plastike te ima EPEAT Gold certifikat i Climate+ registraciju.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | OmniBook Ultra |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | 3K |
| Osobine prikaza | OLED |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1800 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) |
| Procesor / model | 258V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel Arc grafika |
| Radna memorija | 32 GB |
| Ritam pohranjivanja | 8533 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Intel® AI Boost |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Boja | siva |
| Širina | 313.7 mm |
| Visina | 14.9 mm |
| Dubina | 216.2 mm |
| Težina | 1.34 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 32.25 h |
| Softver uključen u isporuku | 100 GB prostora za pohranu na Dropboxu tijekom 3 mjeseca |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 9 Megapiksela |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Kapacitet pohrane | 2 TB |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| WLAN | da |
| Numerička tastatura | ne |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| USB punjenje u isključenom stanju | da |
| Broj portova za USB punjenje u isključenom stanju | 3 |
| Opseg boja | 100 % |
| Zaštita lozinkom | da |
| Senzor temperature | da |
| Broj ugrađenih zvučnika | 4 |
| Vreme neprekidnog puštanja video materijala | 20.5 h |
| Priključak za mikrofon/ulaz | da |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| HP audio pojačanje | da |
| Trajanje brzog punjenja (50%) | 45 min |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 2 TB |
| DCI-P3 gama boja | 100 % |
| Broj Thunderbolt 4 portova | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | da |
| Broj USB4 Gen 3x2 portova | 2 |
| Jezgra većih performansi | 4 |
| Osnovna snaga procesora | 17 W |
| Maksimalna turbo snaga | 37 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 2.2 GHz |
| Godina islaska na tržište | 2024 |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 4.8 GHz |
| Podrška za retke nizove | da |
| Podrška za Windows Studio efekte | da |
| Ukupne performanse procesora do | 115 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| NPU performanse do | 47 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| E-jezgra male potrošnje | 4 |
| Maksimalna turbo frekvencija E-jezgra male potrošnje | 3.7 GHz |
| Osnovna frekvencija E-jezgra male potrošnje | 2200 MHz |
| Performanse grafičkog procesora do | 64 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Brzo punjenje | da |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Broj mikrofona | 2 |
| Težina paketa | 2.5 kg |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Tastatura pune veličine | da |
| Olovka za ekran | da |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 64 Wh |
| Brzina odziva monitora (uključivanje/isključivanje piksela) | 0.2 ms |
| Akcelerometar | da |
| Žiroskop | da |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Iskoristite revolucionarnu kreativnost s HP OmniBook Ultra Flipom, novim dobom AI računala, koje sadrži snažan Intel Core Ultra procesor, produljeno trajanje baterije, personalizirane AI alate i poboljšanu sigurnost zahvaljujući HP Wolf sigurnosnim značajkama za kućne korisnike.
Iskoristite prednosti performansi, mobilnosti i stila s HP OmniBook Ultra Flipom, novim dobama računala s umjetnom inteligencijom. Oživite svoje kreacije uz najnoviji Intel Core Ultra procesor s umjetnom inteligencijom. Obavite više u kraćem vremenu uz privatne i sigurne AI alate i dulje trajanje baterije, dok HP Wolf Security značajke za kućne korisnike čuvaju vaše računalo sigurnim.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Iskoristite prednosti performansi, mobilnosti i stila s HP OmniBook Ultra Flipom, novim dobama računala s umjetnom inteligencijom. Oživite svoje kreacije uz najnoviji Intel Core Ultra procesor s umjetnom inteligencijom. Obavite više u kraćem vremenu uz privatne i sigurne AI alate i dulje trajanje baterije, dok HP Wolf Security značajke za kućne korisnike čuvaju vaše računalo sigurnim.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 7 258V (do 4,8 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 12 MB L3 predmemorije, 8 jezgri, 8 niti)
- Windows 11 Početna
- 3K OLED zaslon osjetljiv na dodir dijagonale 35,6 cm (14 inča)
- Intel Arc™ grafika
- 32 GB LPDDR5x-8533 MT/s (integrirano), 2 TB PCIe Gen4 NVMe™ Performance M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





