HP Notebook OmniBook X Flip 40.6 cm (16 palac) 2K AMD Ryzen AI 5 340 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Radeo
- Kataloški br:
- 3595428 - 62
- Oznaka:
- BU9R9EA
- EAN:
- 199251605529
- Kataloški br:
- 3595428 - 62
- Oznaka:
- BU9R9EA
- EAN:
- 199251605529
HP Notebook OmniBook X Flip 40.6 cm (16 palac) 2K AMD Ryzen AI 5 340 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Radeo
3,405.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,405.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AI zvjezdana moć. Iskoristite snagu za stvaranje i streaming s AMD Ryzen AI 300 serijom i NPU-om s do 50 TOPS-a.
- Dizajnirano za reflektor. AI računalo sljedeće generacije izrađeno od elegantnog, recikliranog metala s 4 načina rada – školjkasti, šatorski, tabletni i obrnuti.
- Veći ekran za bolju vidljivost. Zaslon bez okvira s dijagonalom od 16 inča osigurava briljantne vizualne prikaze i pruža oštre slike i boje visokog kontrasta.
- Dizajnirano za bolju budućnost. HP OmniBook X Flip 16 računala sljedeće generacije s umjetnom inteligencijom izrađena su od recikliranih metala i reciklirane kućne plastike.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | OmniBook X Flip |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | 2K |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 5 |
| Procesor / model | 340 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon grafika |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 7500 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Touch-Display |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 356 mm |
| Visina | 15.3 mm |
| Dubina | 245.5 mm |
| Težina | 1.89 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 30.75 h |
| Softver uključen u isporuku | 100 GB prostora za pohranu na Dropboxu tijekom 3 mjeseca |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 6 x 2 GHz / max. 4.8 GHz |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Format slike | 16:10 |
| Rezolucija prednje kamere | 5 Megapiksela |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Kapacitet pohrane | 512 GB |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| WLAN | da |
| Numerička tastatura | ne |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| USB punjenje u isključenom stanju | da |
| Broj portova za USB punjenje u isključenom stanju | 2 |
| Opseg boja | 62.5 % |
| Zaštita lozinkom | da |
| Senzor temperature | da |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Vreme neprekidnog puštanja video materijala | 21 h |
| Priključak za mikrofon/ulaz | da |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| sRGB pokrivenost (tipično) | 62.5 % |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| AMD FreeSync | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| HP audio pojačanje | da |
| HP Imagepad | da |
| Trajanje brzog punjenja (50%) | 45 min |
| HP asistenti za podršku | da |
| HP optimizator konekcije | da |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Brzina prenosa podataka memorije | 7500 MT/s |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Broj USB4 Gen 3x2 portova | 1 |
| Godina islaska na tržište | 2025 |
| NPU performanse do | 50 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Brzo punjenje | da |
| Broj mikrofona | 2 |
| Težina paketa | 3.23 kg |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Tastatura pune veličine | da |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 68 Wh |
| Akcelerometar | da |
| Žiroskop | da |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
HP OmniBook X Flip 16, novo doba AI računala, s briljantnim 16-inčnim zaslonom osjetljivim na dodir i fleksibilnošću korištenja u preklopljenom, sklopljenom ili rasklopljenom stanju, osigurava da su freelanceri i kreativci uvijek u prvom planu rada i zabave.
Želite li biti kreativni ili se zabaviti, svestrani HP OmniBook X Flip 16, nova era AI računala, s briljantnim 16-inčnim zaslonom osjetljivim na dodir koji se može koristiti preklopljen, sklopljen ili rasklopljen, također nudi maksimalnu udobnost i produktivnost. Moderan dizajn s recikliranim metalom i moderna tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem i velikim tipkama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Želite li biti kreativni ili se zabaviti, svestrani HP OmniBook X Flip 16, nova era AI računala, s briljantnim 16-inčnim zaslonom osjetljivim na dodir koji se može koristiti preklopljen, sklopljen ili rasklopljen, također nudi maksimalnu udobnost i produktivnost. Moderan dizajn s recikliranim metalom i moderna tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem i velikim tipkama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen™ AI 5 340 (maks. boost takt do 4,8 GHz, 16 MB L3 predmemorije, 6 jezgri, 12 niti)
- Windows 11 Početna
- 2K zaslon osjetljiv na dodir s dijagonalom od 40,6 cm (16 inča)
- Grafička kartica AMD Radeon™ 840M
- 16 GB LPDDR5x-7500 MT/s (integrirani), PCIe Gen4 NVMe™ M.2 SSD pogon, 512 GB
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





