HP Notebook "Pavilion 16-af0600ng" 40.6 cm (16 palac) 2K Intel® Core™ Ultra 5 125U 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz I
- Kataloški br:
- 3531610 - 62
- Oznaka:
- A70RJEA#ABD
- EAN:
- 198415637635
- Kataloški br:
- 3531610 - 62
- Oznaka:
- A70RJEA#ABD
- EAN:
- 198415637635
HP Notebook "Pavilion 16-af0600ng" 40.6 cm (16 palac) 2K Intel® Core™ Ultra 5 125U 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz I
3,615.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,615.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- 2K
- 2048 x 1280 Pixel
- OLED
- Intel® Core™ Ultra 5
- 125U
- Broj procesorskih jezgri: 12 x maks. 4.3 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5X;7467 MHz1 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | "Pavilion 16-af0600ng" |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | 2K |
| Osobine prikaza | OLED |
| Rezolucija prikaza | 2048 x 1280 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor / model | 125U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 0.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.3 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Grafika |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 7467 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) USB 3.2 gen. 2 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 357.7 mm |
| Dubina | 254.8 mm |
| Težina | 1.77 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 11 h |
| Softver uključen u isporuku | 25 GB prostora za pohranu na Dropboxu tijekom 12 mjeseci |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 0.8 GHz / max. 4.3 GHz |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Radni napon | 230 V |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| WLAN | da |
| Numerička tastatura | da |
| Nereflektujući ekran | da |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| Rezolucija prednje kamere | 1920 x 1080 piksel |
| USB punjenje u isključenom stanju | da |
| Broj portova za USB punjenje u isključenom stanju | 2 |
| Opseg boja | 100 % |
| Zaštita lozinkom | da |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Vreme neprekidnog puštanja video materijala | 19 h |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| HP audio pojačanje | da |
| HP Imagepad | da |
| Trajanje brzog punjenja (50%) | 30 min |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 1 TB |
| Jezgra veće efikasnosti | 8 |
| Jezgra većih performansi | 2 |
| Osnovna snaga procesora | 15 W |
| Maksimalna turbo snaga | 57 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 1.3 GHz |
| Godina islaska na tržište | 2024 |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 3.6 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 4.3 GHz |
| Maksimalna frekvencija NPU | 1.4 GHz |
| Podrška za retke nizove | da |
| Podrška za Windows Studio efekte | da |
| NPU performanse do | 11 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| E-jezgra male potrošnje | 2 |
| Maksimalna turbo frekvencija E-jezgra male potrošnje | 2.1 GHz |
| Osnovna frekvencija E-jezgra male potrošnje | 700 MHz |
| Brzo punjenje | da |
| Visina (spreda) | 1.79 cm |
| Visina (pozadi) | 1.86 cm |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Broj mikrofona | 2 |
| Težina paketa | 2.52 kg |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Tastatura pune veličine | da |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 59 Wh |
| Brzina odziva monitora (uključivanje/isključivanje piksela) | 1 ms |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Upoznajte HP Pavilion 16 prijenosno računalo, računalo koje zadovoljava sve vaše potrebe.
S HP Pavilion 16-inčnim računalom možete oživjeti svoje dizajne u pokretu ili uređivati svoje projekte dok putujete. Najnoviji Intel Core™ procesori
[1]
i HP brzo punjenje
[2]
omogućiti neprekidni multitasking. Uronite u svoju omiljenu zabavu uz poboljšani LCD zaslon i podijelite svoje ideje pomoću FHD kamere. Računalo koje zadovoljava sve vaše potrebe.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 5 125U (do 4,3 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 12 MB L3 predmemorije, 12 jezgri, 14 niti)
- Windows 11 Početna
- 2K OLED zaslon dijagonale 40,6 cm (16 inča)
- Intelova grafička kartica
- 16 GB LPDDR5x-7467 MT/s (integrirani), PCIe NVMe™ SSD pogon, 1 TB
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





