HP Notebook radna stanica ZBook 8 G1i 35.6 cm (14 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 285H 64 GB RAM 1 TB SSD n
- Kataloški br:
- 3413547 - 62
- Oznaka:
- A3ZU5ET
- EAN:
- 199251512773
- Kataloški br:
- 3413547 - 62
- Oznaka:
- A3ZU5ET
- EAN:
- 199251512773
HP Notebook radna stanica ZBook 8 G1i 35.6 cm (14 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 285H 64 GB RAM 1 TB SSD n
9,215.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,215.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Performanse mobilnog radnog mjesta
- Bluetooth®
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook radna stanica |
| Model | ZBook 8 G1i |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) |
| Procesor / model | 285H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB-C® USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ RJ45 slušalice (3.5 mm jack) |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 315.6 mm |
| Visina | 18.9 mm |
| Dubina | 222 mm |
| Težina | 1.43 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Zaštita lozinkom | da |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Trajanje brzog punjenja (50%) | 30 min |
| Brzo punjenje | da |
| Tastatura otporna na prolivanje tečnosti | da |
Opis
Opis
Povećajte performanse. Ne veličina.
Ovo tanko i snažno prijenosno računalo kombinira profesionalne performanse s istinskom mobilnošću. Pregledavajte 3D dizajne, stvarajte pomoću AI alata u profesionalnim aplikacijama i radite na više projekata istovremeno - bez obzira gdje se nalazite. Ostanite produktivni s AI radnom stanicom koja nudi i performanse i dugo trajanje baterije.
[1]
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 9 285H (do 5,4 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 24 MB L3 predmemorije, 16 jezgri, 16 niti)
- Windows 11 Pro
- 2.5K zaslon s dijagonalom od 35,6 cm (14 inča)
- Intel Arc™ grafika
- 64 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 32 GB), 1 TB PCle Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





