HP OmniBook
- Kataloški br:
- 3595426 - 62
- Oznaka:
- BU9Y2EA
- EAN:
- 199251608476
- Kataloški br:
- 3595426 - 62
- Oznaka:
- BU9Y2EA
- EAN:
- 199251608476
HP OmniBook
4,550.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,550.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Premium hibridni (2-u-1) pretvarač (preklopni) srebrni
- Intel Core Ultra 7 256V Broj jezgri procesora: 8
- Zaslon osjetljiv na dodir 35,6 cm (14") 3K 2880 x 1800 piksela OLED LED pozadinsko osvjetljenje 16:10
- 16 GB LPDDR5x-SDRAM 8533 MHz
- 1 TB SSD
- Intel Arc grafika 140V
- Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
- Litij-polimer (LiPo) 59 Wh 28,75 h 65 W
- Windows 11 Početna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | OmniBook X Flip |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | 3K |
| Osobine prikaza | OLED |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1800 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) |
| Procesor / model | 256V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel Arc grafika |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 8533 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Touch-Display |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 313 mm |
| Visina | 14.6 mm |
| Dubina | 218.5 mm |
| Težina | 1.38 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 28.75 h |
| Softver uključen u isporuku | 100 GB prostora za pohranu na Dropboxu tijekom 3 mjeseca |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 5 Megapiksela |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Kapacitet pohrane | 1 TB |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| WLAN | da |
| Numerička tastatura | ne |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| USB punjenje u isključenom stanju | da |
| Broj portova za USB punjenje u isključenom stanju | 2 |
| Opseg boja | 100 % |
| Zaštita lozinkom | da |
| Senzor temperature | da |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Vreme neprekidnog puštanja video materijala | 17.75 h |
| Priključak za mikrofon/ulaz | da |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| HP audio pojačanje | da |
| HP Imagepad | da |
| Trajanje brzog punjenja (50%) | 30 min |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 1 TB |
| DCI-P3 gama boja | 100 % |
| Broj Thunderbolt 4 portova | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | da |
| Broj USB4 Gen 3x2 portova | 1 |
| Jezgra većih performansi | 4 |
| Osnovna snaga procesora | 17 W |
| Maksimalna turbo snaga | 37 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 2.2 GHz |
| Godina islaska na tržište | 2025 |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 4.8 GHz |
| Podrška za retke nizove | da |
| Podrška za Windows Studio efekte | da |
| Ukupne performanse procesora do | 115 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| NPU performanse do | 47 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| E-jezgra male potrošnje | 4 |
| Maksimalna turbo frekvencija E-jezgra male potrošnje | 3.7 GHz |
| Osnovna frekvencija E-jezgra male potrošnje | 2200 MHz |
| Performanse grafičkog procesora do | 64 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Brzo punjenje | da |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Broj mikrofona | 2 |
| Težina paketa | 2.44 kg |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Tastatura pune veličine | da |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 59 Wh |
| Brzina odziva monitora (uključivanje/isključivanje piksela) | 0.2 ms |
| Akcelerometar | da |
| Žiroskop | da |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Budite kreativni bilo gdje, u bilo kojem kutku, uz HP AI računalo sljedeće generacije.
Tanki i lagani HP OmniBook X Flip 14, nova era AI računala, omogućuje kreativcima rad i igranje iz bilo kojeg kuta s različitim načinima rada. Ima zaslon visoke rezolucije od ruba do ruba za oštre i jasne slike, procesor s umjetnom inteligencijom i bateriju s brzim punjenjem tijekom cijelog dana kako biste mogli biti kreativni gdje god se nalazili.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tanki i lagani HP OmniBook X Flip 14, nova era AI računala, omogućuje kreativcima rad i igranje iz bilo kojeg kuta s različitim načinima rada. Ima zaslon visoke rezolucije od ruba do ruba za oštre i jasne slike, procesor s umjetnom inteligencijom i bateriju s brzim punjenjem tijekom cijelog dana kako biste mogli biti kreativni gdje god se nalazili.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 7 256V (do 4,8 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 12 MB L3 predmemorije, 8 jezgri, 8 niti)
- Windows 11 Početna
- 3K OLED zaslon osjetljiv na dodir dijagonale 35,6 cm (14 inča)
- Intel Arc™ 140 V grafička kartica (8 GB)
- 16 GB LPDDR5x-8533 MT/s (integrirano), PCIe Gen4 NVMe™ M.2 SSD, 1 TB
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





