JBL Sense Lite In Ear slušalice bežični, Bluetooth® crna kutija za punjenje, petlja za uho HiFi
- Kataloški br:
- 3462804 - 62
- Oznaka:
- 1.20013E+12
- EAN:
- 1200130023088
- Kataloški br:
- 3462804 - 62
- Oznaka:
- 1.20013E+12
- EAN:
- 1200130023088
JBL Sense Lite In Ear slušalice bežični, Bluetooth® crna kutija za punjenje, petlja za uho HiFi
330.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
330.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- JBL OpenSound tehnologija
- Poboljšani dinamički zvuk
- Dizajnirano za cjelodnevnu udobnost
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | In Ear slušalice |
| Područje primjene | HiFi |
| Određene značajke slušalica | kutija za punjenje petlja za uho |
| Prijenos | bežični Bluetooth® |
| Područje frekvencije | 20 Hz - 20000 Hz |
| Impedancija | 32 Ω |
| Zvučni tlak | 88 dB |
| Frekvencija zvuka | 2.4 GHz |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Boja | crna |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 5 W |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Osjetljivost (mikrofon) | -38 dB |
| Maks. vrijeme razgovora | 5 h |
| Varijanta trake za slušalice | u ušima |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
Opis
Opis
Doživite svijet oko sebe
JBL Sense Lite slušalice imaju JBL OpenSound tehnologiju s provođenjem zraka za detaljan zvuk s moćnim basom. Ekskluzivni novi dizajn kuka za uho izrađen od laganog silikona s memorijskom žicom osigurava cjelodnevnu udobnost i savršen položaj slušanja, tako da možete uživati u izvrsnom zvuku dok ste i dalje svjesni svoje okoline. A zahvaljujući minimalnom gubitku zvuka, možete ih pojačati bilo gdje i pritom zadržati svoju privatnost. Malo znoja tijekom treninga ili čak lagana kiša neće biti problem zahvaljujući IP54 klasi zaštite od vode i prašine. Zahvaljujući četiri vanjska mikrofona za oblikovanje snopa i smanjenju ambijentalne buke, pozivi zvuče kristalno jasno čak i za vjetrovitih dana. Pomoću aplikacije JBL Headphones prilagodite zvuk pomoću 10-pojasnog EQ-a ili promijenite intuitivne dodirne kontrole na svakoj slušalici kako biste upravljali glazbom i pozivima.
JBL OpenSound tehnologija
Uživajte u čistoj, dinamičnoj glazbi bez začepljenja ušnog kanala. Na ovaj način ćete uvijek biti svjesni što se događa oko vas. Precizno pristajanje vaših JBL Sense Lite slušalica sprječava gubitak zvuka, tako da vaši razgovori uvijek ostaju povjerljivi.
Poboljšani dinamički zvuk
Lagani, učinkoviti i vrlo osjetljivi dinamički 18 x 11 mm zvučnici pružaju čist i uravnotežen zvuk. Istovremeno, adaptivni algoritam za pojačanje basa automatski prilagođava bas glasnoći glazbe, čime se osigurava poboljšani, dinamičniji zvuk s dubinom i punoćom.
Dizajnirano za cjelodnevnu udobnost
Uši su jedinstvene kao otisci prstiju. JBL Sense Lite slušalice dizajnirane su kako bi pružile savršen položaj slušanja i smanjile gubitak zvuka za širok raspon oblika i veličina ušiju. JBL Sense Lite slušalice izrađene su od izdržljivog i ultra mekog tekućeg silikona u kombinaciji s memorijskom žicom. A uravnoteženi dizajn ravnomjerno raspoređuje težinu, tako da ih možete udobno nositi cijeli dan.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x JBL Sense Lite slušalice
- 1x kutija za punjenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





