JBL TUNE 215 BT In Ear slušalice bežični, Bluetooth® stereo bijela daljinski upravljač, vratna traka, utišavanje mikrofo
- Kataloški br:
- 3531232 - 62
- Oznaka:
- JBLT215BTWHT
- EAN:
- 6925281974373
- Kataloški br:
- 3531232 - 62
- Oznaka:
- JBLT215BTWHT
- EAN:
- 6925281974373
JBL TUNE 215 BT In Ear slušalice bežični, Bluetooth® stereo bijela daljinski upravljač, vratna traka, utišavanje mikrofo
155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | In Ear slušalice |
| Tip nošenja | u ušima |
| Određene značajke slušalica | daljinski upravljač vratna traka utišavanje mikrofona |
| Audio kanali | stereo |
| Prijenos | bežični Bluetooth® |
| Priključak za slušalice | USB-C® |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Impedancija | 20 Ω |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 16 h |
| Boja | bijela |
| Težina | 103 g |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 5 W |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Osjetljivost (mikrofon) | -25 dB |
| Varijanta trake za nošenje | na zatiljku |
| Varijanta trake za slušalice | u ušima |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





