Jonsbo HF2-120 ventilator za PC kućište bijela (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm uklj. LED rasvjeta
- Kataloški br:
- 3531842 - 62
- Oznaka:
- HF2-120W
- EAN:
- 6970620554181
- Kataloški br:
- 3531842 - 62
- Oznaka:
- HF2-120W
- EAN:
- 6970620554181
Jonsbo HF2-120 ventilator za PC kućište bijela (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm uklj. LED rasvjeta
47.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
47.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ARGB rasvjeta sa 16 LED dioda, visoki protok zraka do 135,92 m³/h, statički tlak od 3,14 mmH₂O, PWM kontrola: 800 - 2200 o/min, odvojeni 4-pinski i 3-pinski konektori, pogodno za radijatore i toranjske hladnjake
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 120 mm |
| Razvoj buke (maks.) | 29.5 dBA |
| Razvijanje buke | 20.1 dBA - 30 dBA |
| Brzina (min.) | 800 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 135.92 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 2200 U/min |
| Priključak | 4-pinski pwm |
| Boja | bijela |
| Težina | 285 g |
| Određene značajke | uklj. LED rasvjeta |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dubina | 120 mm |
| dim. | (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
ARGB rasvjeta sa 16 LED dioda, visoki protok zraka do 135,92 m³/h, statički tlak od 3,14 mmH₂O, PWM kontrola
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Visok protok zraka od 135,92 m³/h za učinkovito hlađenje sustava
- Statički tlak od 3,14 mmH₂O - idealan za radijatore
- ARGB rasvjeta sa 16 LED dioda za elegantne svjetlosne efekte
- PWM kontrola za dinamički podesive brzine
- Odvojeni 4-pinski konektor za ventilator i 3-pinski ARGB konektor za potpunu kontrolu
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





