Joy-it Breadboard-Kit Arduino UNO Q 2 GB 4 x 2.0 GHz
- Kataloški br:
- 3521964 - 62
- Oznaka:
- Nema oznake
- EAN:
- 4064161495392
- Kataloški br:
- 3521964 - 62
- Oznaka:
- Nema oznake
- EAN:
- 4064161495392
Joy-it Breadboard-Kit Arduino UNO Q 2 GB 4 x 2.0 GHz
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Komplet za razvoj breadboarda - idealan zaArduino UNO Q
- Modul napajanja za vanjsko napajanje nadgradnji (široki raspon 5 do 12 V)
- Montažna ploča i vijci za pričvršćivanje ploče za testiranje i kontrolera
- Krokodilska štipaljka i kabel za paljenje
- Uklj.Arduino UNO Q2 GB
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | početni komplet računala s jednom pločom |
| Model | Arduino UNO Q |
| Procesor | ARM Cortex-A53 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Radna memorija | 2 GB |
| Frekvencija takta | 2.0 GHz |
| Operacijski sustav (verzija) | Linux |
| Kapacitet pohrane | 16 GB |
| Bluetooth® verzija | 5.1 |
| Napajanje | putem USB-a putem utičnog punjača (opcionalan) |
Opis
Opis
Komplet alata za izradu breadboarda idealna je početna točka zaArduino UNO Q Za provođenje eksperimentalnih postavki i elektroničkih eksperimenata.
Nosač za montažu uključen u isporuku ima pričvrsne vijke okoArduino UNO Q Sigurna ugradnja (vijci za pričvršćivanje uključeni su u set).
Uz 830-pinsku (200 za napajanje) ploču i razne kablove za premosnik (uključujući pinove za konfiguriranje kabela kao "muških" prema potrebi), u isporuci su i kabeli s krokodilskim štipaljkama.
Uklj.Arduino UNO Q2 GB
Arduino UNO Q kombinira visokoučinkovito računalstvo s upravljanjem u stvarnom vremenu kako bi podržao zahtjevne aplikacije poput prepoznavanja objekata, glasovnih naredbi, detekcije pokreta i još mnogo toga. Performanse i jednostavnost korištenja – sve to u kombinaciji u UNO-u.
Hibridni dizajn Arduina UNO Q čini ga savršenom platformom s dva mozga za vašu sljedeću inovaciju. Kombinira Linux® Debian-kompatibilni Qualcomm® Dragonwing™ QRB2210 mikroprocesor s STM32U585 mikrokontrolerom (MCU) u stvarnom vremenu. To je Arduino, to je računalo, to je sve što želite sastaviti.
Nosač za montažu uključen u isporuku ima pričvrsne vijke okoArduino UNO Q Sigurna ugradnja (vijci za pričvršćivanje uključeni su u set).
Uz 830-pinsku (200 za napajanje) ploču i razne kablove za premosnik (uključujući pinove za konfiguriranje kabela kao "muških" prema potrebi), u isporuci su i kabeli s krokodilskim štipaljkama.
Uklj.Arduino UNO Q2 GB
Arduino UNO Q kombinira visokoučinkovito računalstvo s upravljanjem u stvarnom vremenu kako bi podržao zahtjevne aplikacije poput prepoznavanja objekata, glasovnih naredbi, detekcije pokreta i još mnogo toga. Performanse i jednostavnost korištenja – sve to u kombinaciji u UNO-u.
Hibridni dizajn Arduina UNO Q čini ga savršenom platformom s dva mozga za vašu sljedeću inovaciju. Kombinira Linux® Debian-kompatibilni Qualcomm® Dragonwing™ QRB2210 mikroprocesor s STM32U585 mikrokontrolerom (MCU) u stvarnom vremenu. To je Arduino, to je računalo, to je sve što želite sastaviti.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (8)





