Joy-it kontrola osi Pogodno za (komplet za razvoj): Arduino
- Kataloški br:
- 3588303 - 62
- Oznaka:
- A-CNC-DRV8825
- EAN:
- 4250236828329
- Kataloški br:
- 3588303 - 62
- Oznaka:
- A-CNC-DRV8825
- EAN:
- 4250236828329
Joy-it kontrola osi Pogodno za (komplet za razvoj): Arduino
59.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
59.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kontrola osi |
| Pogodno za | Arduino UNO |
| Visina | 20 mm |
| Dužina | 68 mm |
| Širina | 42 mm |
| Prikladno za | Arduino Uno |
| Prikladno za (Arduino ploče) | Arduino UNO |
| Vrsta alata | pogonski program za motor |
| Težina | 45 g |
| Pogodno za | Arduino |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





