JVC HA-NP35T In Ear Headset Bluetooth®, bežični bijela kutija za punjenje, otporne na znojenje HiFi
- Kataloški br:
- 3462573 - 62
- Oznaka:
- HA-NP35T-WU
- EAN:
- 4975769470707
- Kataloški br:
- 3462573 - 62
- Oznaka:
- HA-NP35T-WU
- EAN:
- 4975769470707
JVC HA-NP35T In Ear Headset Bluetooth®, bežični bijela kutija za punjenje, otporne na znojenje HiFi
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bijele slušalice za pozive/glazbu
- Pravi bežični stereo (TWS) Bluetooth 5.1 10 m
- Slušalice za uši 20 - 20000 Hz
- Vrsta mikrofona: Ugrađeni
- Integrirana litij-ionska (Li-Ion) baterija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | In Ear Headset |
| Tip nošenja | u ušima |
| Područje primjene | HiFi |
| Određene značajke slušalica | kutija za punjenje otporne na znojenje |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | Bluetooth® bežični |
| Priključak za slušalice | USB |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Frekvencija zvuka | 2.4 GHz (Bluetooth) |
| Maks. domet | 10 m |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 7 h |
| Boja | bijela |
| Težina | 24 g |
| Snaga punjenja (min.) | 3 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 10 W |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Bluetooth® verzija | 5.1 |
| Maks. vrijeme razgovora | 7 h |
| Model | HA-NP35T |
| Pogodno za | Universal |
| Širina | 50 mm |
| Visina | 50 mm |
| Dubina | 20 mm |
| Varijanta trake za slušalice | u ušima |
| Bluetooth® | da |
| Vrsta zaštite | IPX4 |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| 73 g | |
| 10 m | |
| 2.5 h | |
| 1.6 cm | |
| 12 g | |
| 12 g | |
| 114 x 57,5 x 38 mm | |
| da | |
| 17 h | |
| 2 h | |
| da | |
| 170 g | |
| da |
Opis
Opis
Online sastanci, audioknjige, podcasti, glazba...
Vrijeme koje provodimo koristeći slušalice postaje sve duže i duže. Ali koliko dugo se osjećamo ugodno sa slušalicama u ušima? Čak i najudobnije slušalice u nekom trenutku postanu dosadne i neudobne. Onda je vrijeme za JVC NEARPHONES, jer ove slušalice ostavljaju ušni kanal potpuno otvorenim jer su mali zvučnici postavljeni ispred uha. To vam omogućuje da čujete svu ambijentalnu buku dok slušate glazbu u pozadini ili podcaste ili sudjelujete u online sastanku.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Vrijeme koje provodimo koristeći slušalice postaje sve duže i duže. Ali koliko dugo se osjećamo ugodno sa slušalicama u ušima? Čak i najudobnije slušalice u nekom trenutku postanu dosadne i neudobne. Onda je vrijeme za JVC NEARPHONES, jer ove slušalice ostavljaju ušni kanal potpuno otvorenim jer su mali zvučnici postavljeni ispred uha. To vam omogućuje da čujete svu ambijentalnu buku dok slušate glazbu u pozadini ili podcaste ili sudjelujete u online sastanku.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Omogućuje percepciju ambijentalne buke jer uši ostaju otvorene. Savršeno za audio knjige, podcaste, telefonske pozive i online sastanke.
- Snažan zvuk, optimiziran za reprodukciju glasa (16 mm pogonska jedinica)
- Isključivanje mikrofona izravno na slušalici (posebno za online sastanke)
- Funkcija bez upotrebe ruku s izvrsnom reprodukcijom glasa zahvaljujući aktivnom smanjenju buke (dvostruki mikrofon)
- Moguć rad samo s jednom slušalicom
- Trajanje baterije: Slušalice 7 sati + kutijica za punjenje 10 sati = ukupno 17 sati rada
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





