Kathrein UAS 685 quad lnb Broj sudionika: 4 siva
- Kataloški br:
- 3479035 - 62
- Oznaka:
- 201500002
- EAN:
- 4063242001521
- Kataloški br:
- 3479035 - 62
- Oznaka:
- 201500002
- EAN:
- 4063242001521
Kathrein UAS 685 quad lnb Broj sudionika: 4 siva
515.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
515.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Univerzalni Quad LNC s 4 preklopna izlaza 14-18 V
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | quad lnb |
| Broj izlaza | 4 x |
| Sudionici | 4 |
| Broj satelita | 1 |
| Priključak | F ženski konektor |
| Boja | siva |
| Dubina | 44 mm |
| Visina | 135 mm |
| Širina | 235 mm |
| Težina | 800 g |
| 10,7 - 11,7 GHz | |
| 1 | |
| 4 |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Univerzalni četverostruki sustav napajanja s integriranim multiprekidačem za 4 sudionika
- Prikladno za satelitske antene Kathrein CAS 06/60, CAS 80, CAS 90 i CAS 120
- Za prijem satelita u Ku-pojasu, kao što su ASTRA, EUTELSAT ili TürkSat
- Ušteda energije – tipična potrošnja energije 1,4 W
- Visoka stabilnost frekvencije zahvaljujući najnovijoj PLL tehnologiji čipova
- Izvrsna zaštita od smetnji, npr. od LTE mobilnih komunikacija
- Zbog kompaktnog dizajna, prijem višestrukog uvlačenja je moguć čak i s manjim promjerima zrcala
- Potpuna zaštita LNB-a i kabelskih spojeva u ventiliranom kućištu, klasa zaštite: IP 54
- Sustav napajanja u skladu je s ASTRA specifikacijom za univerzalni quad LNB
Sistemski zahtjevi
- KATHREN CAS antene, CAS 06, CAS 60, CAS 80
- CAS 90
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





